Skocz do zawartości
tydraniu

Iphone 11 128 vs Samsung Galaxy Note10+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę wymienić telefon na coś nowszego bo mój aktualny już trochę niedomaga. Aktualnie mam wytypowane 2, iphone 11 i note 10+. Cenowo jest bardzo podobnie. Sprzętowo już kompletnie nie. Ale podobno co iOS to iOS. Ku apple skłania mnie lekko Żona i jej iphone 7. Posiada go już 4 lata i jest bardzo zadowolona.

Bardzo zależy mi na bezawaryjności i wytrzymałości. Czasem zdarza mi się że telefon poleci na podłogę, czasem dziecko go złapie i strąci. Z tego co czytałem o iphonie to ekrany łatwo się rysują, ale są dosyć wytrzymałe na inne uszkodzenia. A jak jest z samsungiem?

Chciałbym żeby telefon wytrzymał chociaż z 4 lata i nie stracił na wydajności. Aktualny (asus zenfone max m2) po niecałych 2 latach użytkowania zacina się, lubi się raz na jakiś czas zawiesić tak że trzeba go resetować.

Pomocyyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki tylko samsung. IOS nie ma w sobie nic do zaoferowania, czego by flagowiec z androidem nie miał. Pierdzielenie niedowiarków o zamkniętej architekturze to totalny bez sens. Popatrz, co Ciebie interesuje jako konsumenta czy architektura jest otwarta, czy zamknięta, działa lepiej? Nie. Więc kij z tym jaka architektura ? Podajesz przykład asusa zen fone max m2, jako andka, który zacina się po 2 latach, weź pod uwagę, że porównujesz totalny low end do flagowca. Iphony mają tylko flagowce, można tak powiedzieć, oni nie mają średniej półki, niskiej półki etc, a ludzie często piszą, NO, KUPIŁEM AJFONA I MI SIĘ NEI ZACINA JAK MOJ STARY ANDEK. Ale już nie wspomną, że ten ich stary andek kosztował 500 pln, więc był ultra low endem, przestarzałym już w dniu kupna, a potem kupili ajfona za 3-5k i się dziwią, że jest "lepszy" niż andek za 500 pln.

Nikt za bardzo nie porównuje nigdy flagowców z androidem do ajfonów, ciekawe dlaczego? Miałem doświadczenie z iosem nie raz nie dwa, ponieważ lubię poznawać inne systemy operacyjne na każdej platformie i po przesiadce z S9+ na Iphona 11 brakowało mi tak ogromnej ilości rzeczy, że miałem ochotę ten szajs wywalić za okno, tak więc wymieniłem na note 20 ultra i w końcu znów jest dobrze. Nie wazne, czy kupisz S10, S10+ czy s20 ultra. Iphone nigdy w swojej historii nie oferował niczego, co było by warte jego kupna i co miało by jaką kolwiek przewagę nad flagowymi androidami. Apple posiada genialnych marketingowców, którzy od lat sprzedają za duże pieniądze przestarzałą technologię, a wyznawcy (znam kilku, nie da się im przemówić do rozsądku czarno białymi argumentami) zawsze to kupią i pamiętaj, iphoneowiec zagorzały nigdy przenigdy nie przeyzna się, że coś mu nie działa, bo wyszedłby na debila ?

Przemyśl to, mówię z doświadczenia i swojego i swoich znajomych, nie trać czasu na IOS, bierz Szajsunga i będziesz zadowolon.

Edytowane przez max_peeterson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...