Skocz do zawartości
Janek789

Czy warto dokupić dysk SSD do tego koputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Mam pytanie. Czy warto do tego komputera dokupić jakikolwiek dysk SSD? Czy zauważę wzrost wydajności? Czy może lepiej jest składać na nowy komputer, zwłaszcza, że już płyta miał wymieniane kondensatory.  Moja konfiguracja:

Intel Core 2 Duo E4300

3 GB RAM Kingston i Goodram

dysk twardy HDD  Seagate ST3250620AS 250 GB

płyta główna Asus P5l 1394

karta graficzna Zotac GF 9500 GT 1GB

zasilacz Colorsit 350W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Janek789 napisał:

Witam wszystkich użytkowników. Mam pytanie. Czy warto do tego komputera dokupić jakikolwiek dysk SSD? Czy zauważę wzrost wydajności? Czy może lepiej jest składać na nowy komputer, zwłaszcza, że już płyta miał wymieniane kondensatory.  Moja konfiguracja:

Intel Core 2 Duo E4300

3 GB RAM Kingston i Goodram

dysk twardy HDD  Seagate ST3250620AS 250 GB

płyta główna Asus P5l 1394

karta graficzna Zotac GF 9500 GT 1GB

zasilacz Colorsit 350W

SSD zawsze warto dokupić, jak będziesz zmieniał kompa to też się przyda do nowego. Nawet taka przeglądarka internetowa lepiej działa na ssd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wymień zasilacz na coś markowego - Fortron/Delta 350W , potem można dołożyć SSD - czy to coś budżetowego w stylu Patriot Burst czy Crucial BX500 czy coś lepszego z własnym cache jak Crucial MX500 , oczywiście w wersjach SATA 2,5"

Póki co nie kupuj modeli M.2 bo ich do obecnej płyty nie wepniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...