Skocz do zawartości
reett

PROBLEM ZE SPRZĘTEM

Rekomendowane odpowiedzi

Co wymienić ze sprzętu żeby płynnie działał Warzone ? bo szału dostaję jak tnie podczas starcia, wymagania tej gry wydają się spełnione. Gram na minimalnych ustawieniach wszystko jest na OFF  
Karta- MSI rx470 4gb ,

Intel® Core™ i5-6500 

Pamięć- G.Skill Aegis DDR4, 2x8GB, 3000MHz

Płyta - asrock H110M-HDV

Monitor MSI Optix MAG241C

światłowód 500mb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, reyden napisał:

 

@reyden

ssd mam na win 10 

warzone jest na hdd i tylko on, nic wiecej nie mam, świeżo po formacie.Co do ramu to wiem ze nie bedzie taktował więcej, temperatury wydają się okey nie zauwazyłem skoków itp... a pojawiają się ściny cały czas dev error podczas grania ? nie wiem co robić.. coś mam podesłać itp? pomoż proszę... chce grać na 144hz w miare przyzwoicie...

Cytat

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reyden

ssd mam na win 10 

warzone jest na hdd i tylko on, nic wiecej nie mam, świeżo po formacie.Co do ramu to wiem ze nie bedzie taktował więcej, temperatury wydają się okey nie zauwazyłem skoków itp... a pojawiają się ściny cały czas dev error podczas grania ? nie wiem co robić.. coś mam podesłać itp? pomoż proszę... chce grać na 144hz w miare przyzwoicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rajtrasink napisał:

jaki ssdek? [czy to jakis mały]

 postaw na nim grę 

https://www.google.com/search?q=dev error

troche tego wyskoczyło

https://pl.androidhow.eu/jak/jak-naprawic-blad-call-of-duty-warzone-dev-6036-pc/

???

 

Nie no szukałem odpowiedzi na ten temat inaczej bym tu nie pisał o sprzęt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, jack78 napisał:

 

Czegoś tu nie kapuję.

Jakie ty masz priorytety?? niskie detale Ci nie przeszkadzają, ale musisz mieć 144Hz??

Gram na minimalnych bo inaczej wszystkie się tnie w pierony, myślisz ze wybrałem detale przez widzi mi się? Chce grać płynnie i mieć 144hz dlatego tez pytam co zrobić ze sprzętem by to uzyskać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...