Skocz do zawartości
ClareS

Trafiona zasiłka?? Help Me

Rekomendowane odpowiedzi

NO jesteś niezły ja bym sie chyba powiesił na twoim miejscu jhakby nie odpalił  :wink:

Na na szczęście nie musze się wieszać bo odpalił :) Ale już jakoś chęci nie mam zdejmować zadiatora z procka :) Chociaż niedlugo znow będzie trzeba, bo ten cooler już się wysłużył i zastąpi go Volcano 7+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze w życiu nie zakładałem coolera ani nie ściągałem bo mam cykora że ukruszę jądro proca bo nie mam cs

No ja teraz to też już nie bee sciagał, ale pomyślałem dopiero po fakcie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie życie ja tez chcaiłem sobie ściągać ale pomyślałem że fader nie da mi na nowego proca i mi się od niechciało :)

zawsze ściąga mi mój szwagier który robi to od dawna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie życie ja tez chcaiłem sobie ściągać ale pomyślałem że fader nie da mi na nowego proca i mi się od niechciało :)

zawsze ściąga mi mój szwagier który robi to od dawna :)

nO A U MNIE TO NIKT POJĘCI O TYM NIE MA, WIĘC JA MUSZE TO ROBIĆ :) ALE JAKOS PROC PRZEŻYŁ 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

 

twój gf 2 mx 200

default:

gpu:175 MHZ

mem: 143 MHZ

 

podkręciłeś

gpu 207MHZ

mem 230 MHZ

 

???

przecież to niemożliwe i pewnie masz jeszcze magistralę do pamięci 64 bitową bo przy takich taktowaniach to koło 3500 tyś. powinno być jak nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

 

twój gf 2 mx 200

default:

gpu:175 MHZ

mem: 143 MHZ

 

podkręciłeś

gpu 207MHZ

mem 230 MHZ

 

???

przecież to niemożliwe i pewnie masz jeszcze magistralę do pamięci 64 bitową bo przy takich taktowaniach to koło 3500 tyś. powinno być jak nic

A jednak możliwe

Pamięć podkręcona o 87 Mhz

Rdzeń o 32 Mhz

 

Zauważ że ja duż trace przy sdr :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tak to napewno masz wersję 64 bitową współczuję ja miałem gf 2 mx 400 64 bit(okrojona tak jak twoja) i poszła z 200/143 na 250/190 i miałem jakieś 1800 3d marków a w trycie 16 bitowym coś koło 3200 to przez to okrojenie szyny pamięci karta nie radzi sobie z głębią koloru 32 bitową a pozatym to ogólnie jest z 2 x wolniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tak to napewno masz wersję 64 bitową współczuję ja miałem gf 2 mx 400 64 bit(okrojona tak jak twoja) i poszła z 200/143 na 250/190 i miałem jakieś 1800 3d marków a w trycie 16 bitowym coś koło 3200 to przez to okrojenie szyny pamięci karta nie radzi sobie z głębią koloru 32 bitową a pozatym to ogólnie jest z 2 x wolniej

Wiem, o 64bitach to wogle lepiej się nie wypowiadać :) A czym podkręcałeś?? PowerStripem? Dla mnie najlepszy jest nvhardpage bo można ręcznie ustawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dal ciebie znaczy ręcznie ja podkręcam rivatunerem

Żle mnie zrozumiałeś :) Tzn. że w riva tunerze masz pewną wytycznośc w przypadku mojej karty 215 Mhz dla pamięci i wyżej nie idzie. A w nvhardpage moge ręcznie tzn. na klawiaturze liczbami podać szybkośc pamięci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha no wiesz ja tam nie zamknę licznika w riva tunerze nigdy :(

no chyba, żeby v-moda zrobił na pamięciach żeby poszły na 500 MHZ

mój kolega ma też gf 4 mx 440 se i jego pamiątki idą spokojnie na 500 MHZ a moje ledwo na 400 mhz idą :( mam radiatory które działają no i <span style="color:red;">[ciach!]</span>o znich po ich instalacji zyskałem jakieś 5 MHZ :( myslałem że się popłaczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją karte podkęcałem na 190 Mhz bez radiatorów w powerstripie i chciałem więcej ale nie dało rady. I o to kiedys pewnego razu wpadł mi w ręce nvhardpage i spodobał mi się. Pamięci zaczeły ostro się grać to radiatory po przyklejałem :) No i teraz chodzą na 230 :) wezme 231 i juz artefakty mam :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty byś gościu chciał :)

wykręciłeś pamiątki o jakieś 40 % to tak jakby moje poszły na 500 MHZ więc się ciesz! może bym spróbował sobie podkręcić tym nvhardpage z kąd to ściągnąć :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty byś gościu chciał :) 

wykręciłeś pamiątki o jakieś 40 % to tak jakby moje poszły na 500 MHZ więc się ciesz! może bym spróbował sobie podkręcić tym nvhardpage z kąd to ściągnąć :?:

U niepamiętam z ka ściągnołem, daj maila to ci wysle waży 750 kb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsługuje dd 33 ale zaniża iuch taktowanie a pozatym to żeby to podkręcić musisz sobie cheepo biosa ściągnąć i w nim będzieszmógł magistralę zmieniać

tutaj masz linka

http://www.ocworkbench.com/2002/ecs/k7s5ab.../cheepobios.htm

 

ściagnij sobie cheepo biosa i amiflash pakuj to na dyskietkę startowqą i flashuj a pozatym było o tym na forum poszukaj sobie bo mi się nie chce pisać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obsługuje dd 33 ale zaniża iuch taktowanie a pozatym to żeby to podkręcić musisz sobie cheepo biosa ściągnąć i w nim będzieszmógł magistralę zmieniać

tutaj masz linka

http://www.ocworkbench.com/2002/ecs/k7s5ab.../cheepobios.htm

 

ściagnij sobie cheepo biosa i amiflash  pakuj to na dyskietkę startowqą i flashuj a pozatym było o tym na forum poszukaj sobie bo mi się nie chce pisać :(

Wiem mam już tego biosa :) Ale nie ładuje go, bo wiesz jeszcze cos nie wyjdzie i wtopa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...