Skocz do zawartości
ClareS

Trafiona zasiłka?? Help Me

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie że tak a co myślałeś!

napewno coś podkręcisz z uwagą zenie masz szans zmieniać napicia to nie weim ile ale może te 150 MHZ wyciągniesz

a ja sprzedaję proca bo mam palomino i kupuję 0,13 i robię drut moda podkręcam przez mnożnik i napięcie też zmieniał będę poprzez drut mod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że tak a co myślałeś!

napewno coś podkręcisz z uwagą zenie masz szans zmieniać napicia to nie weim ile ale może te 150 MHZ wyciągniesz

a ja sprzedaję proca bo mam palomino i kupuję 0,13 i robię drut moda podkręcam przez mnożnik i napięcie też zmieniał będę poprzez drut mod :)

No ja teraz pierw zmieniam zasilacz i karte graficzna :) A jeszcz ejak bym chciał podkręcać to cooler musiał bym zmienić bo mam temp. procka stres 70C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo xp ma taką do [gluteus maximus] dyskietkę startową

ja sobie zrobiłem dyskietkę pod windowsem me i pilnuję jej jak oka musisz sobie załatwić z me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo xp ma taką do <font color="#FF0000">[ciach!]</font> dyskietkę startową

ja sobie zrobiłem dyskietkę pod windowsem me i pilnuję jej jak oka musisz sobie załatwić z me

Ja se zaraz zainstaluje 98 , zaktualizuje bios i wruce do xp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisjaj wymieniłem radiatory na pamięciach karty graficznej na większe :) No i pamięć poszła jeszcze o 5Mhz w góre. Zmniejszyłem rdzeń o 7Mhz bo się strasznie grzał, musze mu załatwić lepsze chłodzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale nie odpowiedałem bo mi net zjadło

>> dyskietka >>no nie weim tak było

a ja się opażyłem wczoraj moim gpu ma chyba z 70 stopni a radiatory na pamiątkach z 50 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieżle ci się grzeje, ja na tym nowym radiatorze jak 3dMarka 2k1 zapodał to przechodzi całego i radiatory ciepłe, ale jak pogram tak troche to już gorący jest - ale nie parzy :)

 

A wygląda to ta:

 

Dołączona grafika

 

wiem że foto niewyrażne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic do mnie nie doszło, sprubuj jeszcze raz clares@wp.pl

 

Ale miałem schize, gram se i nagle czuje jak cos śmierdzieć zaczeło. Odrazu wyłanczam kompa, ale nie doszłem z kad ten zapach :( Może taśma dwustronna spad radiatoruw się topi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...