Skocz do zawartości
ClareS

Trafiona zasiłka?? Help Me

Rekomendowane odpowiedzi

ty a jak jest ta misja na lotnisku i potemmusisz zapieprzać zaa samolotem samochodem policyjnym i na końcu dopadają cie 4 auta policyjne i strzelają do cieb8ie to jak do ich strzelać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń wyciągasz klawiszem E

 

Ja nie pamiętam ja tam na lotnisku rozwaliłem helikopter agenta potem wiem że jechałem samochodem i do kanałów dojechałem. Niestrzelałem się z policja.

 

Być może że grasz klijentką to masz inny scenariusz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadę za samolotem jadę i nagle ściana a samolot odlatuje a nadjeżdżają te mendy co robić? mam topic o tym na grach ale nikt [gluteus maximus]nie ruszy zeby co napisać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie weidziałęm

znów mam problem :(

w kanałach są moi goście na balkonie i mam zniszczyć jakieś 3 rzezczy tylkonie wiem jakie i o co loto bo na tyle angola nie znam może wiesz o co loto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem weszłem na niego wybuchł i idę dalej wyszłem do góry po drabinie i tam sobie stoją we dowje nad takim rozwalonym czymś i tam mam te trzy coś rozwalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuxmen ta wirujaca maszynke rozwalic mozesz granatami (zalecane) najlepiej podrzucic te granaty jak najblizej jej. nie radze korzystac ze spluw bo one napawadzaja na jednego z bohaterow ktorych musisz ocalic...w miedzy czasie wyswietli sie komunikat ze ta maszynka zaczyna sie niszczyc (it breaks....). potem ona zniszczy sciane i ukaze przejscie - zdjecie tutaj http://www.daf.sk8.pl/etm.jpg a potem tylko skok w to przejscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...