Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , skladam komputer i zostal mi dysk z poprzedniego kompa SSD BX240 pod sata , teraz zamowilem Kingstona A2000 500GB

I moje pytanie czy instalowac windowsa na tym 240 a gry na M2? czy system i gry na m2 a wtedy sata 240gb zostawic na maly magazyn? 

Czy moze jeszcze inaczej?

Edytowane przez suhmih
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłbym gierki na NVMe w nadziei że duże ilości GB załaduje do ramu szybciej. W praktyce szkoda życia na liczenie sekund. Ale system na SATA SSD mam u siebie bo to się ładuje tylko raz i działa a gry non stop coś doczytują z dysku. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy samym OS czy w sporej ilości gier to nie ma większej różnicy pomiędzy dobrym SSD SATA a SSD NVMe ( M.2 to złącze , SATA i NVMe to protokół , dysk M.2 też może być SATA ) .

Co innego jak się robi coś wymagającego - obróbka czy tworzenie grafiki 2D/3D albo filmów czy soft CAD/CAM , tam SSD NVMe pokazuje pazury .

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rejdenprawiczek napisał:

18 lat na siedzi na tym zdechłym form. Zajebiste masz życie  CIOTO

 

1 godzinę temu, Marcin.Kk napisał:

Reyden ty pedale jeden

 

Chłopie - Ty naprawdę myslisz, że multikonta Ci pomogą?  Pamiętaj - to że na neo siedzisz na zadupiu na konkretnej szafie i czasami  sobie napiszesz z komórki - LTE-(duży błąd)  skończyłeś zapewne technikum elektryczne w Świdnicy to nie można Cię namierzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...