Skocz do zawartości
reett

NOWE CPU GPU I PŁYTA DO GIER - WARZONE ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje upgrade pc.

myslałem o :

płyta B550 GAMING PLUS  ( najlepsza wersja tej płyty do 550zł? ) 

ryzen 5 3600

karta grafiki - 1660 super ( raczej używka ) 

ramy mam G.Skill Aegis 2x8GB DDR4 3000 mhz CL16

czy to wszystko będzie jakoś grało ze sobą czy mam szukać czegoś innego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje upgrade pc. myslałem o :

płyta B550 GAMING PLUS  ( najlepsza wersja tej płyty do 550zł? ) 

ryzen 5 3600

karta grafiki - 1660 super ( raczej używka ) 

ramy mam : G.Skill Aegis 2x8GB DDR4 3000 mhz CL16

czy to wszystko będzie jakoś grało ze sobą czy mam szukać czegoś innego 

 

Będzie ale poczekaj bo będzie teraz wysyp używek ryzenów 3600 a do 400zl kupisz B450 tomahawk max lub gaming plus max  

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, R3jn napisał:

Będzie ale poczekaj bo będzie teraz wysyp używek ryzrnow 3600 a do 400zl kupisz B450 tomahawk max lub gaming plus max

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

wiem wiem czekam na BF, ale czy ten zestaw jest okey, a płytę to bym chciał już bardziej przyszłościową i raczej B550, chodzi mi o jej najbardziej korzystną wersję cena jakość- nie potrzebuje rbg i innych bajerów wiem że ma słabą kartę dzwiękową ale to w sumie nic dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem czekam na BF, ale czy ten zestaw jest okey, a płytę to bym chciał już bardziej przyszłościową i raczej B550, chodzi mi o jej najbardziej korzystną wersję cena jakość- nie potrzebuje rbg i innych bajerów wiem że ma słabą kartę dzwiękową ale to w sumie nic dla mnie.
Procesory seri 5000 to ostatnie procesory na ten socket, bez znaczenia czy kupisz B450 czy B550 i tak na oby dwóch wymienisz na obecne nowe procki seri 5xxx także..

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, R3jn napisał:

Procesory seri 5000 to ostatnie procesory na ten socket, bez znaczenia czy kupisz B450 czy B550 i tak na oby dwóch wymienisz na obecne nowe procki seri 5xxx także..

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

czyli co byś polecił? tomahawk czy gaming plus? czym w ogóle się roznią te płyty? sekcją zasilania? bo jesli mam przepłacać to nie ma sensu dla laika który nie bawi się w OC itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co byś polecił? tomahawk czy gaming plus? czym w ogóle się roznią te płyty? sekcją zasilania? bo jesli mam przepłacać to nie ma sensu dla laika który nie bawi się w OC itp.
Tomahawk i gaming to to samo różnią się ilością portów USB z tego co kojarzę a sekcje mają ta sama

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...