Skocz do zawartości
witek_p

Dylemat GF3Ti200 czy GF4MX440 lub 460.

Rekomendowane odpowiedzi

a moze z innej beczki... zanim powstana gry korzystajace z dobrodziejstw pixel i vertex shadera, okaze sie, ze gf3ti i tak bedzie za slaby... wiec moze lepiej przejsciowo qpic mx4 440 i poczekac na rozwoj wydazen na rynku kart graficznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gf4mx to taki gf 2,5 ti - troszkę podkręcony gf2 z lepszym wyjściem tv i w 3DMarku pisze pure hardware T&L - pozatym nie widzę różnic - jak masz kasę - bierz gf3 - jest lepszy. A od gf4mx460 trzymaj się z daleka - za tę cenę to słabiutka karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty devdd gadasz gf3 starczy mu jeszcze na długo i będzie zawsze lepszy od gf4mx

 

tylko ja bym zmienił te firmy na leadtek lub gainward :wink:

a ja bym zostawił tylko leadteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty devdd gadasz gf3 starczy mu jeszcze na długo i będzie zawsze lepszy od gf4mx

 

tylko ja bym zmienił te firmy na leadtek lub gainward :wink:

Ja też chętnie zmieniłbym to na Leadtek'a lub Gainward'a. Niestety są trochę droższe. Decyzja odnośnie prod nie zapadła, czyli jak będzie kasa to może się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj jestem szczesliwym :D posiadaczem Gainwarda gf3 ti 200 wczesniej mialem gf4 mx440 ale sie mu zmarlo, powiem tak nie ma co porownywac ti3 jest o niebo lepszy... aha i taki gainward chodzi na 250/550 stabilnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, no ja dalem tylko taki przyklad... cholera wie jak wymagajace beda gry za pol roku, rok... zreszta sam mam gf3ti200 gainwarda... i zastanawialem sie ile bym stracil gdybym qpil gf4mx 440 - czy faktycznie roznica jest tak powalajace? czy tylko nie zobaczylbym testow nature w 3dm2k1?... patrzac na testy roznice nie sa 'az' tak duze..

 

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=pine_geforce4_mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIERZ GF3TI200 ALE MSI - LATWO ZROBISZ Z NIEGO GF3TI200@500.

POZA TYM MSI MA FAJNE OPROGRAMOWANIE I ROZNE DODATKI.

 

OD DAWNA LEPIEJ JEST KUPIC OD NVIDII KARTE PELNA KARTE POPRZEDNIEJ GENERACJI NIZ OKROJANA AKTUALNEJ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIERZ GF3TI200 ALE MSI - LATWO ZROBISZ Z NIEGO GF3TI200@500.

POZA TYM MSI MA FAJNE OPROGRAMOWANIE I ROZNE DODATKI.

Racja! MSI daje nawet spoko programik do podkrecania swojej karty. Kreci sie tak jak w konfigu nizej bez artefaktow. Idzie jeszcze wyzej ale po 30-40 min w GTA3 widac male kropeczki w wielu miejscach. W GF3 prolinka kropki mialem juz przy @440MHz dla pamieci, czyli do podkrecania ta karta sie nie nadaje raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli GF3 Ti 200 to może tak:

MicroStar G-Force 3 Ti200 128MB DDR TV-out , TV-in - 630zł w pcprojekt

lub:

WinFast G-Force 3 Ti500 64MB DDR TV-out - 650 zł też pcprojekt

Ale którą lepiej to nie wiem , mam nadzieję że ktoś znający się na rzeczy to objaśni ? ( co lepiej MSI 128Ram czy WF 64Ram)

 

Wtrącę swoje pytańko z kart tańszych GF2 ti czy radeon 7500 i proszę o pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale którą lepiej to nie wiem , mam nadzieję że ktoś znający się na rzeczy to objaśni ? ( co lepiej MSI 128Ram czy WF 64Ram)  

 

Wtrącę swoje pytańko z kart tańszych GF2 ti czy radeon 7500 i proszę o pomoc przy wyborze odpowiedniego modelu.

co do tych gf to różnica była chyba jakaś w przepustowości pamięci czy czymś zresztą ta ze 128 ramu chodziła tak samo a czasami nawet wolniej niż z 64 :wink: co do wyboru między gf2ti a rad7500 to radek jest szybszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="Dr_Dres

co do tych gf to różnica była chyba jakaś w przepustowości pamięci czy czymś zresztą ta ze 128 ramu chodziła tak samo a czasami nawet wolniej niż z 64 :wink: co do wyboru między gf2ti a rad7500 to radek jest szybszy

dzięki za info , zastanawiam się nad Gigabyte Maya Pro Radeon™ 7500 LE + tv-out, DVI -390zł lub Radeon™ 7500LE 64MB DDR + tv-out (210/183) - 350zł może jednak coś innego ? byle jak najtaniej !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote="Dr_Dres

co do tych gf to różnica była chyba jakaś w przepustowości pamięci czy czymś zresztą ta ze 128 ramu chodziła tak samo a czasami nawet wolniej niż z 64 :wink: co do wyboru między gf2ti a rad7500 to radek jest szybszy

dzięki za info , zastanawiam się nad Gigabyte Maya Pro Radeon™ 7500 LE + tv-out, DVI -390zł lub Radeon™ 7500LE 64MB DDR + tv-out (210/183) - 350zł może jednak coś innego ? byle jak najtaniej !!

HEJ!!! JAK MASZ YBIERAC POMIEDZY RADEONEM 7500LE (210/183) A GF2TI TO WEZ GF2TI .Radek jest lepszy od GF2Ti minimalnie LE TYLKO TA PELNA VERSJA TAKTOWANA 290/460! ta 210/366 bedzie duuuuuuuuuuuuuuuuuzo wolniejsza od GF2TI. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wy nie widzicie ze testy w 3Dmark nijak przekladaja sie na wydajnosc kart w obecnych grach - niedawno mialem gf3ti200 gainwarda i gf2mx i po testach musze powiedziec (d750@933 256/133) ze ten gf3 jest tylko jakies 10 % szybszy - w 3Dmarku2001SE oczywiscie 50%. obecene gry nawet w polowie nie korzystaja mocy GF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...