Skocz do zawartości
MrNow

RX 6800 gdzie kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak w temacie. Nvidia była super wypromowana a informacja gdzie będzie do nabycia dostępna już od co najmniej tygodnia. Z AMD odnoszę wrażenie, że jest inaczej. Jeżeli macie wiedzę gdzie szukać referentów 18 listopada byłbym wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że nie będą one dostępne w żadnych polskich sklepach? Prawo do zwrotu itd. w takim przypadku nie obowiązuje? Nie lepiej jest poczekać na niereferencyjne wersje do 25 listopada? Mniej będzie sztuk niereferencyjnych od referencyjnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie kupuje z zamiarem oddania, co najwyżej jak nie działa to reklamuję. Ostatnio jak wchodziły Vegi to gdybym czekał aby kupić V64 Nitro+ LE w Polsce to kupiłbym ją ~pół roku później niż kupiłem w caseking. Taki był poślizg, a początkowo żadne nie dojechały do Polski w pierwszych miesiącach.

Teraz może będzie więcej sztuk i będą normalnie dostępne... a może nie. Się zobaczy. Teraz to wybór jeszcze trudniejszy bo trzeba równocześnie przeczytać recenzje i kupić :D Najlepsze pewnie pójdą od razu a zostaną kasztany.

Edit: https://videocardz.com/newz/microcenter-radeon-rx-6800-stock-will-be-extremely-limited-at-launch

No jak OCUK ma 35 sztuk każdego modelu to myślę że będzie można kupić przez całe pół godziny, a do Polski dojedzie 1 sztuka :)

 

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić na Morele punkt 15:00 było 47 sztuk RX6800 i niby fajnie ale w takim NFS (2015) nie mam dźwięku po HDMI... Resztę sprawdzam, Wiesiek śmiga, ale w intro nie ma dźwięku. Coś dziwnego... się tutaj dzieje

 

Edyta: Po wielu próbach i reinstalacjach, i z mianie kabla HDMI w końcu mam to! Okazuje się, że poczciwa Winda najpierw instaluje swój sterownik potem dociąga z netu AMD (niby wiadomix). Przy uruchomieniu kompa można zobaczyć jak ładują się programy do traya i w pewnym momencie mignęła mi ikonka głośnika na czerwono (dosłownie ułamek sekundy) w tym momencie pewnie był jakiś konflikt, zainstalowałem sterowniki domyślne Windowsa dla urządzenia  AMD hdmi audio device, et voila! Działa - to tak dla potomnych.

Edytowane przez MrNow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...