Jump to content
MrNow

RX 6800 gdzie kupić

Recommended Posts

Cześć, jak w temacie. Nvidia była super wypromowana a informacja gdzie będzie do nabycia dostępna już od co najmniej tygodnia. Z AMD odnoszę wrażenie, że jest inaczej. Jeżeli macie wiedzę gdzie szukać referentów 18 listopada byłbym wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to znaczy że nie będą one dostępne w żadnych polskich sklepach? Prawo do zwrotu itd. w takim przypadku nie obowiązuje? Nie lepiej jest poczekać na niereferencyjne wersje do 25 listopada? Mniej będzie sztuk niereferencyjnych od referencyjnych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nigdy nie kupuje z zamiarem oddania, co najwyżej jak nie działa to reklamuję. Ostatnio jak wchodziły Vegi to gdybym czekał aby kupić V64 Nitro+ LE w Polsce to kupiłbym ją ~pół roku później niż kupiłem w caseking. Taki był poślizg, a początkowo żadne nie dojechały do Polski w pierwszych miesiącach.

Teraz może będzie więcej sztuk i będą normalnie dostępne... a może nie. Się zobaczy. Teraz to wybór jeszcze trudniejszy bo trzeba równocześnie przeczytać recenzje i kupić :D Najlepsze pewnie pójdą od razu a zostaną kasztany.

Edit: https://videocardz.com/newz/microcenter-radeon-rx-6800-stock-will-be-extremely-limited-at-launch

No jak OCUK ma 35 sztuk każdego modelu to myślę że będzie można kupić przez całe pół godziny, a do Polski dojedzie 1 sztuka :)

 

Edited by umcacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało mi się kupić na Morele punkt 15:00 było 47 sztuk RX6800 i niby fajnie ale w takim NFS (2015) nie mam dźwięku po HDMI... Resztę sprawdzam, Wiesiek śmiga, ale w intro nie ma dźwięku. Coś dziwnego... się tutaj dzieje

 

Edyta: Po wielu próbach i reinstalacjach, i z mianie kabla HDMI w końcu mam to! Okazuje się, że poczciwa Winda najpierw instaluje swój sterownik potem dociąga z netu AMD (niby wiadomix). Przy uruchomieniu kompa można zobaczyć jak ładują się programy do traya i w pewnym momencie mignęła mi ikonka głośnika na czerwono (dosłownie ułamek sekundy) w tym momencie pewnie był jakiś konflikt, zainstalowałem sterowniki domyślne Windowsa dla urządzenia  AMD hdmi audio device, et voila! Działa - to tak dla potomnych.

Edited by MrNow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.