Skocz do zawartości
Jajko_xD

Którego pada kupić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałbym kupić pada ze względu na wygodę, wszystko jedno czy kabel czy bez. Mam upatrzone 2 modele ale nie wiem czy opłaca się kupować "podróbki". Modele:

- PowerA Xbox One Enhanced Spectra (https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/powera-xbox-one-enhanced-spectra.bhtml?gclid=Cj0KCQiA48j9BRC-ARIsAMQu3WT58G2iKEb3txhrddh0w2mjxlyQRemkFaCkIPl36OTruAI7g7ovFJcaAhwJEALw_wcB&gclsrc=aw.ds)

- PDP Afterglow (https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/pdp-pad-przewodowy-afterglow-xbox-one.bhtml)

Albo może jednak lepiej kupić oryginał? Jedyna ważna rzecz to kompatybilność z grami i najlepiej konsolą (nie zdecydowałem jaką bo najprawdopodobniej w przyszłości będę kupował na razie PC). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2020 o 13:31, R3jn napisał:

Te PDP SA LEPSZE OD oryginału polecam

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie są.

Mój wytrzymał 3 msc, później zwrot gotówki. Miałem dokładnie ten model - zaczęło się od dubleclicku na przycisku A, potem dpad zaczął świrować. Mam oryginalnego pada od XONE, który wytrzymał ze mną no z 4-5 lata. Upadł mi niezliczoną ilość razy, przy walce z Olgierdem w W3 prawie go rozwaliłem o ścianę, a on dalej działa. Polecam albo dołożyć i kupić nówkę, albo używkę w jakimś cexie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2020 o 15:31, roar.RAR napisał:

Nie są.

Mój wytrzymał 3 msc, później zwrot gotówki. Miałem dokładnie ten model - zaczęło się od dubleclicku na przycisku A, potem dpad zaczął świrować. Mam oryginalnego pada od XONE, który wytrzymał ze mną no z 4-5 lata. Upadł mi niezliczoną ilość razy, przy walce z Olgierdem w W3 prawie go rozwaliłem o ścianę, a on dalej działa. Polecam albo dołożyć i kupić nówkę, albo używkę w jakimś cexie.

A najtańsze ile, bo wolałbym do 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...