Skocz do zawartości
michalak2112

Kompatybilność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam państwa złożyłem sobie komputer, tyle ze walą strasznie z dostepnością rtx 3070 i teraz pytanie. Czy Ryzen 5 3600 + płyta MSI B450 GAMING PLUS MAX będzie ok do radeona 6800? Czy to wszystko będzie kompatybilne? Wszystkie części mi przyszły jedynie brak karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa złożyłem sobie komputer, tyle ze walą strasznie z dostepnością rtx 3070 i teraz pytanie. Czy Ryzen 5 3600 + płyta MSI B450 GAMING PLUS MAX będzie ok do radeona 6800? Czy to wszystko będzie kompatybilne? Wszystkie części mi przyszły jedynie brak karty.
Procesor może być bootleneckiem a w sumie napewno będzie skoro przy 2080 swoich skrzydeł nie otwiera..

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neomagnet napisał:

Zależy w jakiej rozdzielczości będzie grał. Procesor w przyszłości będzie można wymienić na ZEN3. 

Mam Monitor AOC C24G2U 144hz FULL HD 

3 minuty temu, R3jn napisał:

Procesor może być bootleneckiem a w sumie napewno będzie skoro przy 2080 swoich skrzydeł nie otwiera..

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

To jaka alternatywa dla tego ryzena, może bede mogl zwrócic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, michalak2112 napisał:

Ja będę grał tylko w gry, nie będę renderował filmów itd... Tak, że może jednak ten ryzen 5 3600 wystarczy? Bo jakbym miał wymieniać na AMD Ryzen 7 3700X to również jakas lepsza płytę i chłodzenie moze dodatkowe zasilacz wiekszy, wiec to juz sie robią koszta

Jeżeli nie chcesz inwestować to spk ale ten procek będzie na lata bo nie przejdzie tak szybko "do lamusa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne 2700/3700... To co masz jest wystarczające na dzień dzisiejszy. 

Jak już, to poczekaj spokojnie do stycznia na 5600 lub 5600x, a 3600 sprzedasz. Ewentualnie zwrot CPU i płyty teraz, no i zakup Ryzena 5600x + B550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...