Skocz do zawartości
sebastianbadura18

Pomoc z doborem monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka poszukuje monitora od 144hz do 240hz 

Do gier. Będę grać raczej na 1080p, rozmiar monitora od 24 do 27 cali. Chciałbym żeby ktoś kto się zna doradził jaki model wybrać w przystępnej cenie. Zależy mi bardzo żeby monitor miał jak najniższy input lag. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niski czas reakcji i odświeżanie 240hz to tylko matryca TN >
https://www.x-kom.pl/p/524175-monitor-led-24-acer-xf250qcbmiiprx-czarny-240hz.html
Ja sam osobiście wolałbym IPS albo VA, bo mają lepsze kolory od TN, ale jeśli zależy ci na niskim czasie to wypadałoby mieć TN.

Kwesta taka, ile chcesz wydać? Bo budżetu nie podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja również chce kupić monitor, ale bardziej uniwersalny. Na razie do podpięcia pod laptop docelowo stacjonarka.

Raczej gry nie , jeśli już to strategie.....szachy?.  Na pewno będę oglądał rózne filmy, webinary, zdjęcia.

Raczej 4K, bo zauważyłem, że przy powiększaniu gubią się szczegóły. No i chyba IPS ze względu na kąty. Rozmiar > 27 cali, ale raczej nie 32 ( bo mi się nie zmieści)

Jakie polecacie? Myślałem nad iiyama, ale na necie są różen opinie, że kiedyś to owszem , ale teraz to już nie.

Więc proszę o pomoc i pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego ile planujesz na niego przeznaczyć. Ale jeśli chodzi o fajną cenę, to myślę, że fajny jest ten model

https://www.x-kom.pl/p/546391-monitor-led-27-samsung-u28r550uqux-4k-hdr.html

ma 4K, IPS, 28". Odświeżanie 60 Hz, ale przy grach typu strategie spokojnie powinno wystarczyć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...