Skocz do zawartości
3MISZCZU3

Mam zestawik za koło 3300zł i nwm co dokupić.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam składam właśnie swojego 1 kompa i mam taki zestaw:

płyta główna - Gigabyte GA-AB350M-DS3H v2

obudowa - Obudowa SilentiumPC Signum SG1 TG Pure Black

chłodzenie do CPU - Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan 4

RAM- Pamięć GoodRam IRDM X, DDR4, 16 GB, 2666MHz, CL16

Monitor - LG 22MK400H-B
Zasilacz - SilentiumPC Vero L3 600W

Procesor - AMD Ryzen 5 1600X, 3.6GHz, 16 MB, BOX

Dysk SSD - Lexar NM610 500 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe

Karta graficzna - Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 Windforce OC 2.0 4GB GDDR6

I mam pytanie czy jest to kompatybilny zestaw i czy trzeba cos do niego do kupić (np. jakieś kable lub kartę dźwiękową/ sieciową), dodam, że chciałbym korzystać z Wi-Fi więc nie wiem czy mam kupić jakąś płytę główną z dopiskiem Wi-Fi (np. Płyta główna MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI)

Edytowane przez 3MISZCZU3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego. Ile chcesz wydać kasy na samego kompa? Bo widzę tutaj monitor.

Zamiast tej płyty, wybrałbym droższy model, który przynajmniej obsłuży ci nowsze ryzeny. B350 to już trochę antyk.

Płyta nie musi mieć wbudowane wifi, możesz dokupić osobną kartę na PCIE. To są luźne przemyślenia. Żeby nie robić chaosu, podaj budżet, a coś skleimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...