Skocz do zawartości
Berdon

Montaż MSI z490

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Montowałem płytę główną MSI MPG Z490 GAMING PLUS w obudowie i zamontowałem ją na dystansach mini atx i tylko tam ją przykręciłem, nadprogramowych dystansów nie wyciągałem i na nich leży.

Może mieć to jakiś negatywny wpływ? Warto ją na nowo montować i wyciągnąć te dodatkowe dystanse (chociaż chyba tylko jeden gdzieś z dolnej lewej strony jest)? 

Zauważyłem, że jak coś pobierałem na HDD to podczas słuchania muzyki miałem momentami lekkie zakłócenia (nie wiem czy to może mieć jakiś związek). Problem może leżeć też w nieuziemionym gniazdku do którego podłączona jest listwa.

Edytowane przez Berdon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem takie same objawy na mojej startej msi z87-g43, szumy zaleznie od obciazenia kompa, ale ona miala raczej slabe audio alc 8xx. Teraz robiac upgrade kompa szczegolna uwage zwrocilem zeby plyta miala lepsze audio alc 1200 i faktycznie roznica jest ogromna - zero zaklocen zarowno na glosnikach jak i sluchawkach na frontowym panelu obudowy.

 

Reszta podzespolow u mnie w kompie zostala ta sama(zasilacz, dyski, grafika, odpadl tylko 1 najstarszy dysk HDD, ktory i tak ledwo zipial), zmienialem tylko plyte, proca i obudowe wiec w moim przypadku powodem zaklocen byla najpewniej plyta, ewentualnie obudowa(frontowe podlaczenie sluchawek) , ale to raczej malo prawdopodobne.

 

Dziwne, ze ty masz podobny problem na plycie z alc 1200, powinienes miec super audio.

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...