Skocz do zawartości
reed

Polecane horrory

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie ogladalem jeszcze zadnego strasznego horroru :/ nie wiem czy takie wyszly ale z tych co ogladalem moge polecic

 

Ring 1 (USA) japonski podobno bardziej straszny - nie ogladalem :/

Blair Witch Project 1 - jak sie oglada pierwszy raz to trzyma fajny klimacik :)

Red Rose - raczej mniej straszny film i troche przydlugawy ok 4h :twisted:

 

pozniej moze cos jeszcze wymysle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Ring ogladalem wlasnie wczoraj, ale to IMO thriller raczej niz horror, nie podpasil mi jednak.

 

BWP ogladalem, dziwne to i pokrecone :wink:

 

STIGMATA tez ogladalem, OK

 

Poogladalbym cos naprawde "strasznego" z ciekawymi efektami i zaczepistym dzwiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed powiem Ci smutna prawde. Wszystko zalezy od punktu widzenia, a z mojego widac, ze juz nie ma horrorow. Wszystko przeszlo z wiekiem. Majac powiedzmy 10 lat, to byl dygal strasznie (np. Koszmar z ulicy wiązów). Teraz to juz mnie jakos nic nie straszy. Owszem jakas scena moze powiac groza, ale zeby sie chowac pod poduszke to juz raczej nie :).

Wczoraj widzialem Seven Days To Live. Przedwczoraj Session 9. Klimacik bardzo fajny, ale jak juz mowilem wszystko sie kwalifikuje co najwyzej na thriller. Co by tu jeszcze polecic hmmm... Anatomia, Hole (szczegolnie polecam), House On Hanunted Hill, Mothman Prophecies (tez szczegolnie polecam :)), Panic Room. Zaznaczam, ze to nie sa horrory, bo takich juz nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz calkowita racje Sedah, nie chodzi mi o to zeby sie przestraszyc, w moim wieku troszke trudno by mi bylo dygac na filmie :)

Poprostu chcialbym cos ciekawego, nie jakas kaszane z milionami zombi i banda cycow z pilami lancuchowymi.

Postaram sie poogladac Twoje propozycje, thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam takie filmy moze nie ktore z nich to staracie ale mi sie podobaly :):

 

Braindead (martwica mozgu) - niech bedzie ciemno, cicho a ty badz po kolacji, to bedziesz mial efekty specjalne :P polecam (po filmie bedziesz mial z niego zwale)

Egzorcysta :)

13 duchów

6 zmysl

Omen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź

 

Inni (the Others) rządzi

Inni Wesa Cravena

Martwica mózgu

Darkness Falls

Darkness

Evil Dead 1,2

Ukryty wymiar (Event Horizon)

Night of the living dead

Dog Soldiers

The Thing Carpentera

The Stand Stephena Kinga

It Stephena Kinga

Dream Catcher Stephena Kinga

Children of the corn tez Kinga

Ring 0,1,2

Hellraiser 1-6

Sleepy Hollow

Lost Souls

Bad Taste

Fear dot com

Long time dead

the Bones

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dom na nawiedzonym wzgórzu

13 duchów

darkness

darkness falls

rose red

 

ale najlepsze są te stare:

martwe zło (1 i 2... 3 to komedia troszke)

martwica mozgu

eliksir

kostnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj obejrzalem filmik, House of 1000 corpses, nazwa mowi wszystko ;], ale ogolnie film jest spoko, wyrezyserowany przez Roba Zombie, muzyka rowniez jego, film troszke wjezdza na psyche przez dosc czesto zmieniajace sie dziwacznie kolorowe obrazy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź

 

Inni (the Others) rządzi

Inni Wesa Cravena

Martwica mózguDarkness Falls

Darkness

Evil Dead 1,2

Ukryty wymiar (Event Horizon)

Night of the living dead

Dog Soldierss

IMO te powiekszone to raczej zasługooje na miano komedi :twisted: bardzo dobrej komedi.

reed jak chcesz miec cos z fajnym dzwiekiem to polecam Jeepers Creepers ew jak sobie załatwisz Jeepers Creepers 2 :) (2 zapowiada sie ciekawiej od 1) , oprocz tego teksanska masakra piła łancuchową, Wrong turn oba z 2003r

 

aha i zapomniał bym o całkiem sympatycznie zapowiadajacym sie FREDDYvsJASON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Event Horizon horror/sf naprawde sympatycznie sie oglada :D

W sieci mam dwoch maniakow Horrorow 200 szt lezy na cd :D tylko ze oni ida w strone Gore ale dzien w dzien jakis filmik pojawia sie do sciagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź

 

Inni (the Others) rządzi

Inni Wesa Cravena

Martwica mózguDarkness Falls

Darkness

Evil Dead 1,2

Ukryty wymiar (Event Horizon)

Night of the living dead

Dog Soldierss

IMO te powiekszone to raczej zasługooje na miano komedi :twisted: bardzo dobrej komedi.

reed jak chcesz miec cos z fajnym dzwiekiem to polecam Jeepers Creepers ew jak sobie załatwisz Jeepers Creepers 2 :) (2 zapowiada sie ciekawiej od 1) , oprocz tego teksanska masakra piła łancuchową, Wrong turn oba z 2003r

 

aha i zapomniał bym o całkiem sympatycznie zapowiadajacym sie FREDDYvsJASON

 

 

Jezu jak ja czekam na Freda i Jasona premiera w usa 15 sierpnia trailer ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że o gustach sie nie dyskutuje, ale ghost ship to bardziej przypomina mi bajkę z duszkiem Kacprem niż horror. Moim zdaniem bardziej godny uwagi jest 28days later (thiller) - nie będe go nazywał horrorem bo zaraz się ktoś oburzy :-)

No i oczywiście KRĄG. Lepszego filmu nie widziałem. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony to polecam "dom na nawiedzonym wzgórzu"

ja polecam : 

Gohst ship 

Oszukac przeznaczenie (czesc 1 i 2) 

Prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e filmy

TRUE TRUE :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że o gustach sie nie dyskutuje, ale ghost ship to bardziej przypomina mi bajkę z duszkiem Kacprem niż horror. Moim zdaniem bardziej godny uwagi jest 28days later (thiller) - nie będe go nazywał horrorem bo zaraz się ktoś oburzy :-)

No i oczywiście KRĄG. Lepszego filmu nie widziałem.  8)

Ja wiem, że o gustach sie nie dyskutuje

ale IMO to na obejrzenie w Ghost ship zasluguje tylko pierwsza scena (blood is on the dance floor) reszta to zenada (najgorszy film z Byrnem jaki widziałem) 28 dni słaby i nudny(angielskie flaczki z olejem) jedynie ring ciekawy sory kucyk ze uczepilem sie akurat twojego postu ale w koncu ktos podzielił mije zdanie co do ghost shipa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...