Skocz do zawartości
program546422332

RTX 3060 Ti X-Kom zakup

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, PC_old timer napisał:

Chcesz nie czekać to w sumie nie wiem czy można powiedzieć- przeplacaj, skoro są to normalne ceny rynkowe.

Ty się dobrze czujesz? według ciebie to normalna cena rynkowa? Więcej takich jak ty i nie dziwne że bije im na dekiel z cenami.

łap okazję bo karty na promocji są tylko od 2999 ??

https://proline.pl/gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-aorus-master-8gb-gddr6-gv-n306taorus-m-8gd-p7126317

https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-rtx-3060ti-dual-oc-8gb-gddr6-ne6306ts19p2-190ad-7469200/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nazwać kogoś sprzedawcą, jak po premierze wystawia 2 różne modele rtx 3060ti ze zdjęciami i sam pisze otwarcie, nowe nie rozpakowane z paragonami z xkom. Czyli udało się kupił z 1 rzutu tanio i odrazu wystawia na sprzedaż z przebitka 400-500 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się dobrze czujesz? według ciebie to normalna cena rynkowa? Więcej takich jak ty i nie dziwne że bije im na dekiel z cenami.
łap okazję bo karty na promocji są tylko od 2999
https://proline.pl/gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-aorus-master-8gb-gddr6-gv-n306taorus-m-8gd-p7126317
https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-rtx-3060ti-dual-oc-8gb-gddr6-ne6306ts19p2-190ad-7469200/?utm_source=ceneo&utm_medium=referral
Nie stać cie to nie kupuj a nie odmawiaj innym. Pc gaming będzie tylko droższy. Snij dalej

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nazwać kogoś sprzedawcą, jak po premierze wystawia 2 różne modele rtx 3060ti ze zdjęciami i sam pisze otwarcie, nowe nie rozpakowane z paragonami z xkom. Czyli udało się kupił z 1 rzutu tanio i odrazu wystawia na sprzedaż z przebitka 400-500 zł. 
Właśnie ze sprzedawca bo nie przedsiębiorca skoro wystawia 2 sztuki. A po ile ma sprzedać? W cenie sklepu ? Jest popyt to czlowiek zarabia a popyt jest bo ludzie siedzą w domach nie chcą czekać chcą e cos zagrać na fajnym poziomie a przyszly rok nie będzie lepszy jeśli chodzi o dostępność. Nowych konsol jest mało a i ich specyfikacja pozostawia wiele do życzenia, nie ma więc alternatywy.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Stever napisał:

W tej cenie są już dostępne RTX3070

pokaż mi tę dostępność w tej cenie bo ja ci dostępność gwarantuje na dzień dzisiejszy za 5051.14 zł masz sklep a nie Janusza z Allegro którego nie znam a oznajmia że wystawia fakturę.

https://www.net-s.pl/produkt/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3070-ventus-2x-oc-1146531;20-c-10?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

9 godzin temu, PC_old timer napisał:

Nie stać cie to nie kupuj a nie odmawiaj innym. Pc gaming będzie tylko droższy. Snij dalej

Ty jesteś taki dziany czy głupi?

9 godzin temu, PC_old timer napisał:

Właśnie ze sprzedawca bo nie przedsiębiorca skoro wystawia 2 sztuki. A po ile ma sprzedać? W cenie sklepu ? Jest popyt to czlowiek zarabia a popyt jest bo ludzie siedzą w domach nie chcą czekać chcą e cos zagrać na fajnym poziomie a przyszly rok nie będzie lepszy jeśli chodzi o dostępność. Nowych konsol jest mało a i ich specyfikacja pozostawia wiele do życzenia, nie ma więc alternatywy.

To jest jawne złodziejstwo i tylko idioci pozwalają sobie opróżniać portfele jeżeli robią to świadomie.Nie piszę tu o ludziach którzy przed premierą się pośpieszyli i pozbyli np serię 20xx i zostali na lodzie a nawet takich brać pod uwagę to mają grubo przepłacać?

Przestań łykać portalowe bajki z dostępnością gdy za rogiem inne-pazery zacierają ręce by zarobić na tym.Wszystko według planu dzięki pseudo pandemii w której brak równowagi rynkowej.Pomyśl gdzie tu sens i logika jeśli Nvidia chwali się wypuszczeniem GeForce RTX 3060 12GB*GeForce RTX 3060 6GB* i nawet 3080Ti początkiem 2021r a z obecnymi kartami jest problem.

Przed wczoraj były dostępne na Komputroniku 3060Ti EAGLE i Asus DUAL 5szt. mogłem kupić i też zarobić bo tak inni robią,wręcz przeciwnie olewam takie okazje.A Janusze którym udało się kupić i sprzedają z przebitką 300% należy powiedzieć spie..... więc nie fandzol o popycie. 

Piszesz też o ludziach którzy siedzą w domach,nie chcą czekać i chcą w coś zagrać ? zwłaszcza ci co potracili pracę przez gównopandemię i żeby im na złość to jeszcze wywindowali takie ceny za karty,odnoszę wrażenie że długo musiałeś prosić rodziców o prezent.

 

cena miała być ale nie jest  https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/graphics-cards/30-series/rtx-3060-ti/ 

+ góra 2100zł za autorskie rozwiązania a nie 2500/2700/3000 ? kolego jeszcze się przejecie tymi kartami zobaczysz i będą dostępne w normalnych cenach jakie miały być w dniu premiery ale póki co jedni muszą zarobić drudzy stracić bo nie mogą się doczekać.

Jeśli twoim zdaniem dalej śnię to twoje wróżby sprawdzą sie na temat Pc gaming wtedy gdy: dojdą do obecnych chorych cen górnicy,zmowy producentów i wszelkie katastrofy zalania,trzęsienia itp bajki pod pretekstem wyższych cen.Na razie jedna z fabryk u chinoli została wstrzymana produkcja i z automatu podnieśli ceny za straty a wszystko przez kolo który,miał zatwardzenie i kibel zatkało ?? 

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jawne złodziejstwo i tylko idioci pozwalają sobie opróżniać portfele jeżeli robią to świadomie.Nie piszę tu o ludziach którzy przed premierą się pośpieszyli i pozbyli np serię 20xx i zostali na lodzie a nawet takich brać pod uwagę to mają grubo przepłacać?
Przestań łykać portalowe bajki z dostępnością gdy za rogiem inne-pazery zacierają ręce by zarobić na tym.Wszystko według planu dzięki pseudo pandemii w której brak równowagi rynkowej.Pomyśl gdzie tu sens i logika jeśli Nvidia chwali się wypuszczeniem GeForce RTX 3060 12GB*GeForce RTX 3060 6GB* i nawet 3080Ti początkiem 2021r a z obecnymi kartami jest problem.
Przed wczoraj były dostępne na Komputroniku 3060Ti EAGLE i Asus DUAL 5szt. mogłem kupić i też zarobić bo tak inni robią,wręcz przeciwnie olewam takie okazje.A Janusze którym udało się kupić i sprzedają z przebitką 300% należy powiedzieć spie..... więc nie fandzol o popycie. 
Piszesz też o ludziach którzy siedzą w domach,nie chcą czekać i chcą w coś zagrać zwłaszcza ci co potracili pracę przez gównopandemię i żeby im na złość to jeszcze wywindowali takie ceny za karty,odnoszę wrażenie że długo musiałeś prosić rodziców o prezent.
 
cena miała być ale nie jest  https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/graphics-cards/30-series/rtx-3060-ti/ 
+ góra 2100zł za autorskie rozwiązania a nie 2500/2700/3000 kolego jeszcze się przejecie tymi kartami zobaczysz i będą dostępne w normalnych cenach jakie miały być w dniu premiery ale póki co jedni muszą zarobić drudzy stracić bo nie mogą się doczekać.
Jeśli twoim zdaniem dalej śnię to twoje wróżby sprawdzą sie na temat Pc gaming wtedy gdy: dojdą do obecnych chorych cen górnicy,zmowy producentów i wszelkie katastrofy zalania,trzęsienia itp bajki pod pretekstem wyższych cen.Na razie jedna z fabryk u chinoli została wstrzymana produkcja i z automatu podnieśli ceny za straty a wszystko przez kolo który,miał zatwardzenie i kibel zatkało  
Odpowiem tak rzeczowo jak ty: jestes sfrustrowany czy glupi ? Chcialoby się pograć w 4k z rt ? Śnij dalej dziecko.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PC_old timer napisał:

Chcialoby się pograć w 4k z rt ?

i to jak ? ale nie za obecną cenę kart.

Nvidia Gpu GIF by alexibexi

 

4 godziny temu, PC_old timer napisał:

Śnij dalej dziecko.

taka wydajność akurat mi się nie śniła

2.PNG.b2a9f5f22f0bb5eb083bb4237e8bdd6d.PNG

1.PNG.18a9083c99ed2d672ca754fe58184eb6.PNG

Happy Laugh GIF by Shot Duck Gear

:kolo nie ma argumentu.

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy kwiecień wyklikałem kartę w kilkadziesiąt sekund od pojawienia się na stronie x-kom w dniu premiery. Jak klikałem kup teraz na stronie widniało że karta jest i dojdzie następnego dnia. Pewnie chodziło o 6 grudnia ... ale 2021roku ;-) W sumie nawet jak wynikało że niby awansowałem w kolejce to po kilku tygodniach znowu wróciłem na to samo miejsce    ... ok 120! I w zasadzie od prawie pół roku nie awansowałem nawet o 1 pozycje. Jak tak dalej pójdzie to karte dostanę ..... no cóż z obliczeń wychodzi że NIGDY ;-(

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2021 o 22:26, barges napisał:

No i mamy kwiecień wyklikałem kartę w kilkadziesiąt sekund od pojawienia się na stronie x-kom w dniu premiery. Jak klikałem kup teraz na stronie widniało że karta jest i dojdzie następnego dnia. 

 

Stary numer X-Komu przećwiczony już przy okazji premiery RTXów 3080 i 3090. Szkoda słów na tych dziadów.😤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...