Skocz do zawartości
bartek1529

Licznik FPS Cyberpunk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o pomoc w uruchomieniu licznika fps w cyberpunku. Fraps oczywiście nie działa, dodałem grę do biblioteki steam, żeby użyć wbudowanego w steam licznika fps ale też nie działa. Działa dla każdej gry ze steama, a w cyberpunku nic nie wyświetla. czy ktoś z Was zna sposób na uruchomienie go? Dodam tylko, że z racji, że CP2077 przeniosłem z gog, na steamie wyświetla się w ten sposób. czy to może być przyczyna braku wyświetlania licznika FPS?

image.thumb.png.1fc58d441812d4f5b5328e2a0aae5211.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam afterburner i rivatuner statistic ale w cyberpunku mi to nie działa.

Odpalam launcher rockstara i od razu tam mam licznik klatek

Uruchamiam launcher gog (gdzie już powinny wyświetlać się klatki z RTSS) i nic się nie pokazuje, podobnie w grze. Zna ktoś sposób jak to naprawić? 

image.png.18edf4d66f9da12116f8f9b7b292cab1.png

image.png.7cd79484764cbb8a0fde3fc57847e6b6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wiem, że działa bo widziałem u wielu osób ale nie działa u mnie, na tym właśnie polega mój problem.

Jeżeli nie uda się uruchomić spróbuję z geforce experience - wzbraniam się przed nim bo słyszałem opinię, że niepotrzebnie obciąża komputer. To prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

  • fraps oczywiście nie działa ale to żadna niespodzianka
  • afterburner + Riva nie działa ale tylko w cyberpunku, wszędzie indziej z tego korzystam
  • po przerzuceniu gry z gog do steam wbudowany tam licznik nie działa w CP2077, działa za to w innych grach
  • geforce experience DZIAŁA

poczytałem trochę na ten temat i wychodzi na to, że z reguły problem występuje u ludzi z windows 7, może to ma jakis wpływ, może nie ma, nie wiem

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...