Skocz do zawartości
GRDE

Myszka bezprzewodowa do 300-350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jak w temacie, poszukuję myszki:

  • bezprzewodowej (jestem do takiej przyzwyczajony, ewentualnie może być combo z odczepialnym przewodem, do rozważenia z bardzo miękkim przewodem i najlepiej USB C - ale to już ostateczność)
  • do 300, maksymalnie 350zł (no chyba że naprawdę warto będzie dołożyć ekstra 20zł)
  • bardzo mile widziany wbudowany akumulator, jeśli takiego brak to w miarę dobry czas na baterii
  • do gier wszelakich (głównie FPS i RPG) ale nie do współzawodnictwa (95% gier w które gram to single player)
  • stonowaną, ewentualnie żeby była opcja wyłączenia kolorów; będzie też używana w biurze
  • celowałbym w wyższe DPI, w tej chwili brakuje mi opcji powyżej 2400dpi
  • ilość przycisków - w tej chwili koryztsam z głównych 3 + 2 które mam z boku, więc 5 to rozsądna liczba (ale nie minimalna)
  • komunikacja - obojętnie, byle by tylko miała małe opóźnienia i brak problemów z sygnałem w odległości do 50cm

W tej chwili używam myszki Trust GXT130, uchwyt mam w stylu pomiędzy claw a palm gripem. Problem z obecną myszką (mam testowana na dwóch różnych podkładkach) - myszka "wiesza się", jakimś cudem utraciła płynność ruchu na podkładce (wcześniej wszystko było ok), gdyby nie to, to bym jej nie zmieniał. Poprzednio używałem pierwszego Deathadder'a ale zdechła rolka + dwuklik, poza tym wydaje mi się teraz trochę za niski. Podkładkę mam Steelseries.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G305 - złego słowa nie mogę powiedzieć po ponad 2 latach a wręcz przeciwnie, nigdy dosłownie nigdy się nie zawiesiła/nie zgubiła zasięgu. Odbiornik Lightspeed, grają na nim nawet na turniejach cs:go.  A jak chcesz komuś zrobić prezent na święta to w zestawie z The Sims 4 Eskapada w euro rtv agd za 239zł więc sama mycha wychodzi za ~110zł :) Skandalicznie tanio. Na paluszku akumulatorku działa z 3 miesiące przy 1000Hz. 5 przycisków ale realnie jeszcze dodatkowe 3 do zaprogramowania naciskając środkowy przycisk i inny razem.

Logitech G Pro Gaming Wireless - była pare razy za 350zł w tamtym miesiącu. Może zaraz znowu będzie jakaś promka. W sumie nie wiem czemu taka droga ale kiedyś była za 700zł i też znajdywała nabywców.

Niesymetryczne myszki to moim zdaniem poraszka więc nie polecę takowych. Ale po grubasie Thrust łatwiej będzie Ci się pewnie przenieść na coś w stylu G603/G703.

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Novice - sporo osób wymienia w wadach ciężki i dosyć sztywny kabel...

@umcacz - świetne sugestie! ? Logitech G Pro trochę ponad budżet, przynajmniej na razie. Mam pytanie odnośnie G305 - jak duża ona jest? Mam wielkie łapska więc małe myszki trochę są dla mnie niewygodne ? Co do asymetrycznych myszek - dla mnie to wszystko jedno szczerze mówiąc, Trusta kupiłem bo potrzebowałem czegoś na szybko a akurat był na promocji. Sprawdziłem też G603/G703, też wyglądają bardzo ciekawie! Czy znasz jakieś opinie o nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GRDE napisał:

@Novice - sporo osób wymienia w wadach ciężki i dosyć sztywny kabel...

@umcacz - świetne sugestie! ? Logitech G Pro trochę ponad budżet, przynajmniej na razie. Mam pytanie odnośnie G305 - jak duża ona jest? Mam wielkie łapska więc małe myszki trochę są dla mnie niewygodne ? Co do asymetrycznych myszek - dla mnie to wszystko jedno szczerze mówiąc, Trusta kupiłem bo potrzebowałem czegoś na szybko a akurat był na promocji. Sprawdziłem też G603/G703, też wyglądają bardzo ciekawie! Czy znasz jakieś opinie o nich?

nom ale mi chodzi o bezprzewodową

tak kabel sztywny sam miałem i na kablu nie ma co grać,czas na baterii jest bdb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.rocketjumpninja.com/mouse-search
Jak zmierzyć rękę (kontury rysować tam gdzie ręka faktycznie dotyka kartki): 

Spoiler

 

Jak ja wklepię moje dane to właśnie G305 wyskakuje z wyszukiwarki ;)

Raczej wszystkie te modele Logitecha to dobry wybór. (nie zapłacili mi za reklamę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, umcacz napisał:

https://www.rocketjumpninja.com/mouse-search
Jak zmierzyć rękę (kontury rysować tam gdzie ręka faktycznie dotyka kartki): 

  Ukryj zawartość

 

Jak ja wklepię moje dane to właśnie G305 wyskakuje z wyszukiwarki ?

Raczej wszystkie te modele Logitecha to dobry wybór. (nie zapłacili mi za reklamę)

rozmiar rozmiarem kształt ważniejszy

i klik

Edytowane przez Novice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wybrałem Logitech G703 ? G305 pewnie byłby za mały jak dla mnie. Zastanawiałem się też nad Razer Basilisk X Hyperspeed ale ponoć zdarzają się problemy z łącznością bezprzewodową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...