Skocz do zawartości
trueneo

NZXT H510 i SilentiumPC Supremo L2 650W, prośba o opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

składam obecnie zestaw. mam już mobo: MSI B450 Tomahawk Max oraz dysk ssd samsunga 970 evo. Po nowym roku zamierzam kupic ryzena 5 3600, gpu 3060ti (jak będą) i ramy.

Już teraz chcę kupić obudowę i zasilacz. Myślę nad NZXT H510 i SPC Supremo 650W. Moje pytania:

1) Czy potrzzebuje 650W? Widzę, że podobne, albo i lepsze konfiguracje smiagaja na 550W. Warto dołożyć 70zł do zapasu mocy? może waszym zdaniem warto skusic sie na wersje FM2? na pewno nie bedę mistrzem OC.

2) Czy zmienilibyście obudowę na coś lepszego w podobnych pieniądzach? myśle też nad jakimś Fractalem lub P500? jaka jest wasza opinia.

 

dzięki za podpowiedzi.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocy styknie Ci spokojnie 550W. FM2 za 399 zł jest spoko. Możesz dołożyć 50zł i masz: 
https://www.x-kom.pl/p/514789-zasilacz-do-komputera-seasonic-focus-gx-550w-80-plus-gold.html

Niemniej jednak kwestia gustu :)

Co do budy, szału nie ma - trochę problematyczna w układaniu wszystkiego. Temperatury też wyższe niż w budach z bardziej otwartą konstrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że buda dość problematyczna w montażu, mało miejsca i do tego dość ciepła. Budżetowo możesz zaatakować w SPC. Sam posiadam Armisa, czyli to samo co podsyłam tylko ze szkłem na froncie i w środku jest chłodno, a miejsca na kable cała masa AiO 360 w chodzi na TOP bez problemu.
https://www.x-kom.pl/p/546564-obudowa-do-komputera-silentiumpc-signum-sg7v-tg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...