Skocz do zawartości
Mariuszczepaniak

Router ADSL do 300zł (ORANGE NEOSTRADA)

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Drodzy koledzy i koleżanki,

Szukam routera ADSL do mojego internetu domowego Orange, obecnie mam leciwy TP LINK TD-W8970, ale czas zmienić go na coś co sieje 5ghz, wypadłem troszkę z obiegu, co w tej chwili jest sensowne i nie rozsypie się w rękach

Dziękuje za pomoc i życzę spokojnych i rodzinnych świąt !

edit://

1. Jaki jest dostawca? - Orange
2. Jaki internet masz radiówka/vdsl, adsl/ kablówka/ światłowód? - ADSL
3. Jaka kwotę możesz przeznaczyć na zakup router-a lub innych urządzeń omawianych w zagadnieniu? - Do 300 zł.
4. Jakiej powierzchnie przybliżona ma budynek/dom w którym ma być internet oraz czy ma być internet na kilku kondygnacjach - 200m Dwie kondygnacje, nijak ma się do tematu.
(najlepiej dać rysunek, żeby zobrazować gdzie ma być router i gdzie ma dotrzeć sygnał)?
5. Ile jest ścian od routera do miejsca gdzie ma dotrzeć sygnał wifi i z jakiego materiału są zrobione? - Nieistotne.
6. Ile urządzeń będzie obsługiwać router? - 7
7. Jak bardzo obeznany jesteś w sieci (inne urządzenia można polecić jak ktoś się zna i siedzi w sieci,
a inne są do podstawowych użytkowników?) Zaawansowany.

Edytowane przez Mariuszczepaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP-Link Archer VR400:

- zgodny nie tylko z ADSL ale też VDSL

- Wi-Fi 2,4G i 5GHz

- gigabitowe porty LAN

Mam starszy model TD W9980 i jestem z niego bardzo zadowolony, więc ten też powinien działać dobrze.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...