Skocz do zawartości
GSI

Help Gigabyte ga-7vt600 i sb Live :(

Rekomendowane odpowiedzi

Ok mój problem jest następujący :

Zakupiłem nową płyte taka jak w podpisie razem z antkiem 1800+ .

Płyta ma zintegrowaną dźwiękówke (którą wyłączyłem w BIOSIE)

Przełożyłem ze starego mobo mojego sb live 5.1 playera iiii :

1. Nie wykrywa go :(

2. Jak wsadze w byle ktory slot to mi nie działa karta sieciowa 8O dopiero po wyjeciu SB ,sieciowka zaczyna działać 8O .

Co robić może ktoś ma tą płyte i spotkał sie z podobnym problemem ?????? Może jakieś ustawienia w Biosie???? .Sprawdzić na innym kompie czy działa???? Nie mam zielonego pojecia co z tym zrobić. Pozdrawiam tweakowiczów i oczekuje jakich kolwiek odpowiedzi a nie duzych obrazkow z napisem " SZUKAJ" :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem na sprzecie jak w podpisie. W zasadzie to identyczny problem. Wystepowały takie problemy na windzie 98. Potem sprobowalem XP i problemy zniknely. Teraz na XP wszystko działa pieknie: SB dziala i nie kloci mi sie ani ze zintegrowana sieciówka ani z drugą (w slocie PCI).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem na sprzecie jak w podpisie. W zasadzie to identyczny problem. Wystepowały takie problemy na windzie 98. Potem sprobowalem XP i problemy zniknely. Teraz na XP wszystko działa pieknie: SB dziala i nie kloci mi sie ani ze zintegrowana sieciówka ani z drugą (w slocie PCI).

No tak ale ty chyba mówisz o sofcie spoko rozumiem mam winde 2000 ale na starcie kompa tuz po biosie karta nawet nie zamiga a powinna(mowa o sieciowce) :(

 

Boże jaki ten ac 97 ma okropny dzwiek :(

 

Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...