Skocz do zawartości
DarkSiders

wycena karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie seria 3xxx a szczególnie 3070 to za kartę można by było sporo zawołać , nawet więcej niż za nowe 2080S ( kolejna w linii karta jeżeli chodzi o wydajność ) .

Teraz to 3 do 4 k zł , w praktyce mniej - karta używka i do tego poprzednia generacja - z czasem RTX3070 będzie zyskiwać na wydajności i przegoni 2080Ti .

Mało kto weźmie tego RTX-a za 4+ k zł , za tyle jest nowy RTX3080 - wydajniejszy i z większą ilością VRAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2080 ti zaczynaja sie na allegro z kup teraz od 2800, ale piszesz, ze masz gwarancje, jesli jest to z jakiegos duzego sklepu jak morele etc to ludzie chetniej taka karte biora i placa wiecej wiec mozesz na poczatek sprobowac od np 3800zl opcja  kup teraz i schodzic po 100zl jesli nie bedzie chciala sie sprzedac lub dac kup teraz 3800 i licytacje od 3000zl.

 

Realnie to twoja karta bedzie warta  ponizej 2350 zl tyle, ze mozesz skozystac na slabej dostepnosci nowych kart i zgarnac wiecej jesli zdazysz ja sprzedac zanim skoncza sie problemy z dostawami ampere i rx 6000.

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest idealny czas na sprzedaż karty, gdyż ceny ostro poszybowały w górę. Ciekaw jestem, ile czasu ten stan się utrzyma... Za swoją msi gtx 1070 gaming x dałem dwa lata temu 850zł, a teraz patrzę, że ludzie licytują po 1300 i więcej 

Cereal What GIF by Cini Minis Global

 

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wysio napisał:

Teraz jest idealny czas na sprzedaż karty, gdyż ceny ostro poszybowały w górę

No ja też miałem klienta na swoją 1000zł bym zarobił więcej a co ja bym kupił? lub ile bym musiał dołożyć prócz normalnej ceny + 2000zł januszowe niech ?.Teraz nikt normalny nawet z zyskiem nie sprzeda swojej karty.Przerąbane mają ci co kupują dopiero i ci co pozbyli się karty tuż przed premierą nowych.

Edytowane przez lws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...