Skocz do zawartości
htw

Dostępność GTX 1650 SUPER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego w sklepach brakuje GTX 1650 SUPER ? wyszło z obiegu ? takie pożądanie ? jest coś lepszego w tym pieniądzach ?

myślę też nad Radeon RX 5500 XT SF 4GB

Szukam grafiki 800-900 zł

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny kart poszły bardzo w górę. rok temu kupiłem rx 570 za 500zł a dziś w tej cenie nie ma nic o podobnej wydajności. osobiście wybrał bym nvidię. dobijają mnie sterowniki od amd i to że gry są częściej optymalizowane pod karty zielonych.

tutaj ciekawa okazja ze sklepu: ?

118434335_2020_12.31-18.25(2).png.2c60b99c06ce558c84fc485c95846ae7.png

 

Edytowane przez hakomo2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, torricelli napisał:

Mam starą kartę graficzną AMD R9 380 4 GB, żadnych problemów z sterownikami nie mam. Grałem ostatnio wiedźmin 3, control wszystko działało jak należy.

Był ostatnio na purepc test i po prostu był pogrom kart AMD w dx11, narzut sterownika tak duży, że na najmocniejszych CPU karty grafiki AMD miały spadki do 40 FPS w miejscach procesorowych. Na nvidii 50% albo i nawet 2x więcej FPS w tych samych miejscach.

https://www.purepc.pl/test-ryzen-7-5800x-vs-core-i7-10700kf-na-rtx-3080-i-rx-6800-xt?page=0,9

Edytowane przez tyr83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2021 o 19:01, Stever napisał:

Covid strasznie zamieszał na rynku, nie tylko Polskim ale globalnym.

Globalne kłamstwa mieszają i część ludzi nadal w śpiączce która nie zdaje sobie sprawy jaki horror zgotują ludziom jak ci się nie obudzą.

Hokus Pokus czary mary było tyle kart na rynku i nagle znikły a Reszta januszy wykorzystuje obecną sytuację i winduje ceny do księżyca,chory Świat,zachłanny i pazerny tylko pytanie na co komu to i gdzie sobie to wszystko zabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy są dwa:

Covid to świetna wymówka na wszelkie problemy.

Kryptowaluty wywindowały ceny kart w kosmos. Karty potrafią dobijać do 200% starej ceny. Podwyżki są chore i dotyczą każdej półki cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gralu mają 5 modeli gtx 1650 na stanie od 799 do 899zl. Cena dobra porownujac na allegro gdzie zaczynają się od 1000zl. Mają m.in Asus GeForce GTX1650 TUF Gaming OC,  Gainward GeForce GTX1650 D6 Ghost, Palit GeForce GTX1650 StormX D6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Tomason13 said:

w gralu mają 5 modeli gtx 1650 na stanie od 799 do 899zl. Cena dobra porownujac na allegro gdzie zaczynają się od 1000zl. Mają m.in Asus GeForce GTX1650 TUF Gaming OC,  Gainward GeForce GTX1650 D6 Ghost, Palit GeForce GTX1650 StormX D6.

Tyle, ze miedzy 1650 a 1650S roznica jest naprawde spora. Super jest na nowych rdzeniach i jak ktos potrzebuje do kodowania video lub transkodowania to jest wtedy przepasc. 1650 widzialem drzewiej ponizej 130€. Jedyna zaleta tej kart, ze nie potrzebuje dodatkowego zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...