Skocz do zawartości
yhcic

Laptop 2w1 - ekran dotykowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jak każdy tutaj poszukuję laptopa 
Potrzebuję go do oglądania filmów w łóżku - Netflix, HBO Go, YT + przeglądanie internetu. Szukam laptopa z EKRANEM DOTYKOWYM

1) Kwota przeznaczona na zakup:

Jak najmniej - wiem, że teraz ceny laptopów są odrealnione dlatego nie podaje górnej granicy, rozważę każdą propozycję. 

2) Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

Min. 14 cali, min FHD, dotykowa

3) Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.):

W 99% do oglądania filmów w łóżku i przeglądania internetu plus pakiet Office. 

4) Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

Długi czas pracy na baterii, cichy (żeby cicho pracował), wejście na SŁUCHAWKI, porty USB żeby podpiąć napęd optyczny, EKRAN DOTYKOWY. Chciałbym żeby laptop można było postawić w formie namiotu. Klawiatura podświetlana będzie dodatkowym atutem.

5) Osobiste preferencje:

Brak - jestem otwarty na wszelkie propozycje jeśli chodzi o producenta. 


6) System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego).

Tak żeby miał Windowsa 10.


Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez yhcic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli laptop będzie wykorzystywany w 99% do filmów, to warto byłoby rozejrzeć się za takim Lenovo. Sprezentowaliśmy ostatnio takiego teściowej do takich zastosowań. Mogę go z czystym sumieniem polecić. Matryca jest ładna, do niej nie mam większych zastrzeżeń. Jedynie plastiki mogą nie przypaść do gustu, ale najważniejsze, że nic nie trzeszczy i nie gnie się w rękach.
https://www.x-kom.pl/p/597070-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-flex-5-15-i3-1005g1-8gb-256-win10.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość lapków 2w1 ma matryce błyszczące, więc jesteście na nie skazane. Z 14 masz takiego Lenovo na ryzenie 4500u, czyli 6 rdzeni i 6 wątków, pod takie domowe zastosowania będzie jak znalazł https://www.x-kom.pl/p/583608-notebook-laptop-141-lenovo-ideapad-flex-5-14-ryzen-5-8gb-512-win10.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...