Skocz do zawartości
PolandMET

Komp za 10 000 z RTX 3080 Ryzen 5800X

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, 
Przymierzam sie do zlozenia jakiegos przyzwoitego kompa na ITX ale widze, a raczej nie widze, zebym mogl kupic jakiegos RTXa. Sa chyba tylko 3090 w absurdalnych cenach totez nikt ich nie kupuje.
Mozecie mi powiedziec czy to da sie kupic czy raczej sobie darowac i brac cos innego ? Albo skad brac, z niemiec ? Z angli juz chyba sie nie da. Tego referencyjnego od nVidii tez nigdzie nie widzialem, tylko na filmach na YT ?
Komp do wszystkiego. Gry ale typu Rust czy WoT, troche montowanie filmow, projektowanie w Fusion 360.
Nie jestem malolatem ktory musi grac w Cyberpunk na Ultra w 8K ze 100FPS. Chce kompa na 10 lat tak samo jak moj z podpisu ma juz 10 lat i jeszcze goni ostatkiem sil.


1060zl   ASUS ROG STRIX B550-I GAMING mITX
1400zl   ASUS ROG STRIX X570-I GAMING ITX

2250zl    AMD Ryzen 7 5800X

?????zl    ASUS GeForce RTX 3080 TUF Gaming 

790zl    HyperX 32GB (2x16GB) 3600MHz CL17 Fury RGB
850zl     Crucial 32GB (2x16GB) 3600MHz CL16 Ballistix Black RGB

650zl    be quiet! Straight Power 11 750W 80 Plus Platinum

760zl    Samsung 1TB M.2 PCIe NVMe 970 EVO SYSTEM
655zl    WD RED PRO 4TB 7200obr. 256MB

100zl    Riser PCIe x16

Nie wiem jeszcze jaka pamiec i zasilacz brac bo na tym sie nie znam. Dyski to juz nie maja za bardzo znaczenia w tym momencie.

Edytowane przez PolandMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...