Skocz do zawartości
860lacov

Gdzie kupić procesor

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić procesor. Jeden z nowych modeli AMD.

Jedyne 2 sklepy, które go teraz sprzedają to morele i komputronik (może są inne sklepy, ale cena tam jest przeważnie 500zl wyższa). Oststnio wszystko co się dało kupowałem w x-kom jednak dostępność procesorów jest nieznana.

2 sklepy, o których mowa to morele i komputronik.

Jedyna różnica, którą znalazłem w opisie produktu to gwarancja.

Morele 36 miesięcy gwarancji sprzedawcy, a komputronik 36 miesięcy gwarancji producenta.

 

Pytam głównie dlatego, że odkąd pamiętam jeśli miałem z jakimś sprzętem jakikolwiek problem to chyba zawsze były jakieś schody przy dochodzeniu do swoich praw.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki procesor?

Istnieje taka strona: https://www.ceneo.pl/98430083

Po za tym trzeba pilnować sieciówek jak ME czy RTV EURO AGD itp. Od czasu do czasu się tam pojawiają, na pepperku też często wrzucają jak coś się pojawi.

 

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proshop pisze, że spodziewają się sprzętu w lutym. Komputer mam nieczynny od listopada. Podana kwotę mogę zapłacić za to żeby nie czekać kolejny miesiąc.

Jednego 5900x już u siebie miałem, ale resetował komputer i musiałem odesłać. Jak mam odsyłać następny to wolę do Polski. Będzie nieco szybciej.

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...