Skocz do zawartości
normanred56

Pomóż mi znaleźć notatnik z tymi specyfikacjami jednorożca

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda na to, że znalezienie laptopa computer z tymi rozsądnymi specyfikacjami jest prawie niemożliwe:

rozsądnie mocny procesor

rozsądnie mocny procesor graficzny (1650ti lub lepszy)

17 cali lub więcej z rozdzielczością 2k lub większą (nie ma potrzeby korzystania z wysokiej częstotliwości odświeżania)

pełne klawisze numeryczne po prawej stronie. usps tracking

jedynym laptopem, który znalazłem, który spełnia wszystkie te wymagania, jest msi writer 17 (z mini wyświetlaczem led)

najwyraźniej największą przeszkodą jest znalezienie wyświetlacza 17-calowego + z czymś większym niż fullhd. jest tylko kilka, które znalazłem, które mają tego typu wyświetlacz (jak razor blade lub dell xps, w których brakuje klawiatury numerycznej). prawie wydaje się, że wszystkie 17-calowe laptopy do gier koncentrują się na częstotliwości odświeżania, a nie na czymś wyższym niż fullhd. ale w laptopach 15,6-calowych nierzadko można znaleźć ekrany 4k, co jest trochę głupie, ponieważ 4k to przesada na mniejszym ekranie.

Edytowane przez normanred56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...