Skocz do zawartości
metjus

P3 550 @ ???

Rekomendowane odpowiedzi

tez mam procka p3 550.

Ale w biosie mam max fsb do ustawienia 124 co daje mi 682. Procek jest zimny i wyciagnalby jeszcze. Tak samo pamieci mam pc 133 ale nie mam opcji wyzszego fsb.

Plytka AOpen AX63 Pro - bios najnowszy

Procka mam na napieciu 1.85V, 256L2Cache.

stronka plyty.

http://download.aopen.com.tw/downloads/def...tionfun=typefun

 

POMOZCIE. Jeszcze troche chcialbym z niego wycisnac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chcialbym takich odpowiedzi "nie krec lepiej tego proca" Ja chce. Tylko doradzcie jak i co jeszcze mozna zrobic zeby albo zebym mial wiecej fsb do wyboru albo jakos zrobic zeby go podkrecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam celerona II 533 na jadrze pentuim 2 i wykrecilem go na 800. Wiatrak zmieniny byl na teki do celeron 1,4 bo tamten padl zanim jeszcze zaczalem myslec o kreceniu. Plytke mam tez AOpen ale AX63Pro z najnowszym biosem. FSB=100 , mnoznik x8 . i napiecie z 1,5 na 1,6. A radiator wciz zimny(dobrze mowie, zimny a nie chlodny, zero grzania sie)dlatego zastanawiam sie nad pojechaniem go FSB=133 ale obawiam sie iz moze nie wytrzymac, napiecie podnislbym do 1, co jest max na tym mobo, ale nie chce  na ryzkowac.

Jeśli jest to Celeron II 533Mhz o napięciu 1.5V i krecisz go na 800Mhz bezproblemu, to jest on na jądrze P3 (podstawka FCPGA, technologia 0,18 i instrukcje SSE) a nie P2. Celerona 533 na jądrze P2 (podstawka PPGA, tech. 0,25) nie póściłbyć przypusz czalnie nawet na 666Mhz.

Celereon 533 był też Mendocino 2 V Vcore 0.25u na jądze jak PII

Był też Celeron 533 Copermine Vcore 1.5 V i 1.65 V na 0.18u na jądze jak PIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde a moze poradzice mnei co zrobic z tym:

p3 550 slot 1 + asus na 440bx = nie idzie wiecej nniz na magisrali 110:/ Przy 112 pozostaje okienko wk tóryj jest inf o karcie graf :/ help! :(

 

napiecie podnosiłem juz 0,4 V lecz nic nei dało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam celerona II 533 na jadrze pentuim 2 i wykrecilem go na 800. Wiatrak zmieniny byl na teki do celeron 1,4 bo tamten padl zanim jeszcze zaczalem myslec o kreceniu. Plytke mam tez AOpen ale AX63Pro z najnowszym biosem. FSB=100 , mnoznik x8 . i napiecie z 1,5 na

Jeśli jest to Celeron II 533Mhz o napięciu 1.5V i krecisz go na 800Mhz bezproblemu, to jest on na jądrze P3 (podstawka FCPGA, technologia 0,18 i instrukcje SSE) a nie P2. Celerona 533 na jądrze P2 (podstawka PPGA, tech. 0,25) nie póściłbyć przypusz czalnie nawet na 666Mhz.

 

Celereon 533 był też Mendocino 2 V Vcore 0.25u na jądze jak PII

Był też Celeron 533 Copermine Vcore 1.5 V i 1.65 V na 0.18u na jądze jak PIII

 

Zgadza się ale spójrz że FubaF napisał że jego celek ma napiecie 1.5V więc napewno jest to coppermine, mendecino przy takim napieciu nawet by nie ruszyło nie mówiąc już o podkręcaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...