Skocz do zawartości
tomspayne75

Możliwe korzystanie z telefonu GSM?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że już o tym mówiono, ale jestem naprawdę zagubiony. Sprint jest teraz TMobile i używa wielu swoich wież, które są GSM. Niedawno kupiłem OnePlus 8 przez sprint, ale jestem pewien, że jest to telefon komórkowy z kilkoma sztuczkami programowymi, aby odczytać go jako Sprint, co oznacza, że jest to faktycznie odblokowany wariant GSM, więc dlaczego inne odblokowane telefony GSM nie będą działać? Mamy teraz do czynienia z TMobile i zawsze wspierali telefony odblokowane, więc jestem zdezorientowany, dlaczego teraz tego nie robią, zwłaszcza jeśli teraz i tak sprzedają telefony TMobile. Mam Xiaomi Mi 10, który działa na TMobile, którego bardzo bym chciał mieć w sprincie. Poza tym, ktoś inny dzwoni tylko raz lub dwa razy, a następnie rozłącza się, mówiąc „przekroczono limit czasu braku odpowiedzi”?https://nox.tips/

Edytowane przez tomspayne75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Sprint i Tmobile mają oddzielne systemy, w tym systemy aktywacji telefonu. Sprint wymaga, aby wszystkie telefony były zarejestrowane w ich sieci CDMA. Istnieją określone telefony OnePlus, które zostały umieszczone na białej liście w bazie danych. Ale nie wiem, gdzie jest ta lista.

Jakub

 

writemyessaysonline.com editor

Edytowane przez Mlejnek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...