Skocz do zawartości
kriss07

Laptop 17'' do 3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Poszukuję dobrego laptopa 17" do prac biurowych z jak najlepszą matrycą w cenie ok 3500 zł czy jesteście w stanie mi coś polecić ? Od razu zaznaczam że nie za bardzo orientuję się w laptopach dlatego proszę o pomoc w wyborze albo chociaż zaznaczyć czego szukać a czego unikać żeby później nie żałować zakupu.

Matryca jest ważna z ponieważ laptop będzie służyć także do projektowania mebli.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję .

Edytowane przez kriss07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ciężko znaleźć coś fajnego wśród 17-calowych laptopach. Sensowną propozycją będzie ten legion, ale jest to propozycja bez systemu. Tutaj znajdziesz i5 9300HF i GTX1650. W przyszłości RAM możesz rozbudować do 32GB i bez problemu dołożyć dysk pod SATA. Konfiguracja jest bez systemu.
https://www.x-kom.pl/p/568504-notebook-laptop-173-lenovo-legion-y540-17-i5-9300hf-16gb-512-gtx1650.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę że jest ciężko z 17" i tak samo myślałem nad tym modelem który podałeś i to chyba będzie najlepszy wybór. Tylko szkoda że ceny tych 17 są dużo wyższe niż 15 nawet jeśli sprzętowo są słabsze. 

Wiem że kwota którą podałem nie jest za wysoka do zakupu tego typu sprzętu ale niestety poprzedniego laptopa właśnie mi skradziono więc w tej chwili nie mogę sobie pozwolić na nic droższego a laptop jest mi potrzebny do pracy.

Bardzo dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...