Skocz do zawartości
Vrezox

Po zainstalowaniu systemu komputer dalej odpala instalator systemu.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Potrzebuję pomocy. Kopiłem nowy dysk ssd do mojego staruszka. Staram się jakoś sklonować system na nowy dysk. Oglądałem poradniki i czytałem artykuły. Ale jest jeden problem. Partycje na moim świeżo sformatowanym dysku wyglądają jakoś...dziwnie? Jeden wielki chaos? Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Moje oczekiwania to aby wszystkie dane na starym dysku znalazły się na nowym jako jedna partycja. Ktoś coś? Jakaś pomoc?
 

Zdjęcie woluminów przypięte do tematu ?

o co chodzi.png

Edytowane przez Vrezox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają nawet dobrze po za dwoma partycjami odzyskiwania.Nie napisałeś jaki system,czy to np. win 7 aktualizowany do win 10,jeśli win 10 to ta pierwsza partycja chyba niepotrzebna patrząc na mój układ partycji.Nawet jak zlikwidujesz tę partycję to nie przypiszesz chyba tego wolnego miejsca do innej po za sąsiadującą ale mogę się mylić.Nie lepiej było postawić system od nowa,mniejsza strata czasu i mniej problemów,choć rozumiem to że to miało być proste i przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nieaktualny. Stwierdziłem że zamiast klonować dysk zainstaluje go na nowo z flesha. Ale pojawił się nowy problem. Po(!) Instalacji systemu komputer bootuje się znowu na poziom instalatora systemu pomimo że dysk jest ustawiony jako główna opcja bootowania. Co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...