Skocz do zawartości
JacobAK7

Problem z Kartą graficzną

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie karty graficznej gtx 1050 ti na rtx 3070 przy próbie włączenia CoD Warzone na najwyższych ustawieniach bezpiecznik w zasilaczu strzelił. Przy ponownej próbie monitor pokazywał, że nie ma sygnału, ale komputer cały czas chodził i słyszałem dźwięk jakby gra cały czas działała. Przy próbie odpalenia Rainbow six siege stało się to samo. 

PC;

-Gigabyte GeForce RTX 3070 GAMING OC 8GB GDDR6

-i5 6600k 4,10 GHz

-Msi z270 gaming plus

-MODECOM FEEL 520W

-reszta chyba nie potrzebna 

Sam doszedłem do wniosku, że to może być wina przejściówki (Przejściówka zasilania PCIex 6PIN 2x 8PIN 6+2 30cm). Używam jej, ponieważ mój zasilacz ma tylko 6 pinowy kabel. Czy jest to możliwe, że jest to wina przejściówki? Czy kupienie przejściówki (PRZEJŚCIÓWKA 2x MOLEX NA PCI-E 8-PIN) pomoże?

ps. Jak zmieniłem ustawienia w Rainbow six siege na bardzo wysokie (zamiast ultra) nic się nie działo pobór mocy karty wynosił 226W maksymalnie, a temperatura 65 stopni C.

Edytowane przez JacobAK7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, leven napisał:

Odczytaj model zasilacza i podaj tutaj, to się go sprawdzi.

Widać, że karta potrafi docisnąć linię 12Volt stąd problem.

MODECOM FEEL 520W. Pomyliłem się, dawno temu go zmieniałem ?. To chyba znam już problem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...