Skocz do zawartości
airborne82

KLAWIATURA - PIERWSZY MECHANIK - 400 zł -

Rekomendowane odpowiedzi

Klawiatura.

Pierwszy mechanik, wybór.

Jako że jestem bardzo wybredny w kwestii wyboru i większość rzeczy musi ładnie pasować do stanowiska, to dotychczas żadna klawiatura mechaniczna mnie nie zauroczyła... Aż pewnego dnia wpadłem na TO...

Czy znajdę w kwocie do 400 zł ( ale im mniej tym lepiej ) inne ładne klawiatury? UWAGA mam specyficzny gust ( choć bez udziwnień )

Dostępność w PL. Żadnych Aliexpress, banggood ( nie mam cierpliwości do długiego czekania na towar, do tego do zakupów Aliexpress trzeba mieć karte lub blika z tego co mi wspomniano )

Koniecznie pełnowymiarowa, podpórka, LEDY ( tak koniecznie LEDY - chyba nie muszę wspominać dlaczego? )

Przełączniki -Linear - liniowe, brak wyczuwalnego punktu aktywacji, lekkie, brak kliku lub Tactile - wyczuwalny punkt aktywacji, brak kliku

Za Anne Pro i inne podobne o takiej bryle/wyglądzie podziękuję, nie w moim typie ( no poprostu mi się nie podoba, a o gustach się nie dyskutuje )

 

 

111111111.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech G413. Dlaczego? Dlatego, że wśród wielu innych tylko ta ma klawisze stabilne jak skała, o jednolitym przebiegu, przyzwoitym oporze, podświetlenie led, hub USB. Używam aktualnie czterech klawiatur w tym dwóch nadających się do grania (wcześniej kilku innych). G413 absolutnie ma najniższy lag i daje pełne odczucie aktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cassandra napisał:

Logitech G413. Dlaczego? Dlatego, że wśród wielu innych tylko ta ma klawisze stabilne jak skała, o jednolitym przebiegu, przyzwoitym oporze, podświetlenie led, hub USB. Używam aktualnie czterech klawiatur w tym dwóch nadających się do grania (wcześniej kilku innych). G413 absolutnie ma najniższy lag i daje pełne odczucie aktywacji.

G413? Bardzo delikatna konstrukcja keycapsów - potrafią się połamać przy ściąganiu dołączonym kluczykiem (bo czasem trzeba je zdjąć - choćby do czyszczenia). Chattering na niektórych klawiszach grubo przed końcem gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...