Skocz do zawartości
Dantes13

Zestaw do 3,5tys z obudową (cała skrzynka)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, szukam komputera do 3500zl, (głównie gry,internet)chodzi mi tu o płytę główną, procesor , kartę graficzną ,ram, dysk ,chłodzenie i obudowę. Dodatkowo też szukam monitora. Najlepiej jak najtaniej ale fajnie jakby miał 120hz i te 24 całe co najmniej. Myślałem też nad kupnem ps5 ale niestety nie idzie go teraz dostać w normalnej cenie. Od kilku ładnych lat grałem wyłącznie na konsolach i tak mnie męczy od zawsze żeby wziąć pc. Za łebka jeszcze był komputer . Tylko zastanawia mnie czy te ceny podzespołów są teraz ok?bo czytałem że strasznie poszły ceny jak i dostępność. Doradzcie ludzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, topdog napisał:

Ceny podzespołów są ok poza kartami graficznymi ze względu na krypto.

Może popatrz na gotowce w różnych sklepach, allegro ect i porównaj sobie ile to by cię wyniosło gdybyś miał sam składać.

albo czekaj nikt nie wie jak długo aż sytuacja się ustabilizuje

np takie coś, 10400f + gtx 1660 za 3400zł

https://www.morele.net/komputer-game-x-g500-core-i5-10400f-16-gb-gtx-1660-500-gb-m-2-pcie-1-tb-hdd-5945247/

Na allegro widzę tylko jest gtx 1660 super od 1700, o ten model chodzi? Będę chciał wziąć sprzęt w raty. Fajnie jakby były 0% ale z tego co widzę ciężko będzie z tymi kartami.. Z purepc jest fajny zestaw za 3200 z i3 i gf gtx 2060 lub AMD rx 5600 xt. Tylko te karty nie mają już cen 1600 zł jak tam podano tylko po 2000+. Zostanie mi chyba tylko gtx 1660? Tylko czy ta karta warta swojej ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafiką celowałbym w używaną lub outletową.

Jeżeli chodzi o podstawę https://www.x-kom.pl/lista/3uqascsyx

  • GOODRAM 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 IRDM X Black
  • SilentiumPC Signum SG1 TG
  • Kingston 500GB M.2 PCIe NVMe A2000
  • SilentiumPC Vero M3 600W 80 Plus Bronze
  • SilentiumPC Spartan 4 Max 120mm
  • ASRock B460 Phantom Gaming 4
  • Intel Core i5-10400F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...