Skocz do zawartości
bartez2

Monitor do 1400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam monitora do 1300, maks 1400 zł. Będzie wykorzystywany do wszystkiego, czyli przeglądanie neta, gry fps, tpp, wyścigowe, samochodówki, czasami ale raczej bardzo rzadko jakiś film (od tego głównie jest telewizor 65 cali w salonie).

Co możecie polecić w tej cenie?

Myślałem nad samsungiem odyssey g5 lub AOC Q27G2U. Obydwa mają matryce VA i w recenzjach widziałem niestety negatywne opinie na temat smużenia. Czy w tej cenie lepiej nie decydować się na budżetowe 1440p 27 cali i skupić się na dobrym 1080p 24 cali - np tak jak w AOC 24G2U?

Jak coś to kartę graficzną posiadam rtx 2070 super i nie planuję wymiany w ciągu najbliższych 2 lat.

Edytowane przez bartez2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą - 1080p = 24 cale.

Masz 2070S, tu spokojnie sobie z WQHD poradzi. Od siebie mogę polecić nitro, który jest na ips, ma odświeżanie 144hz. Backlight bleeding nie jest jakiś mega wyraźny. Problem w tym, że ten monitor jak się szybko pojawi - tak szybko schodzi. To dość populara opcja i jedna z lepszych do 1500. https://www.x-kom.pl/p/584544-monitor-led-27-acer-nitro-vg272upbmiipx-czarny-hdr.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Forumowicz35 napisał:

Jeśli planujesz zakup w xkom ---> napisz do mnie, a uzyskasz rabat adekwatny do ceny danego produktu.

Ile dostanie rabaciku? 20zł?

Przed zakupem radzę porównać w innych sklepach bo xkom jest drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...