Jump to content
noobcio

dobry monitor do słabego laptopa

Recommended Posts

Cześć, szukam monitora głównie do pracy i do weekendowego grania. Moja praca polega głównie na przeglądarce, outlook, excel, word. Niestety, do pracy mogę używać tylko słabego laptopa od pracodawcy (specyfikacja poniżej). Dodatkowo monitor będę też przełączał do swojej prywatnej jednostki stacjonarnej z GTX 1060 6 GB (ale kiedyś rozbuduję do czegoś lepszego) do pogrania w gierki weekendowo. Do tej pory używam LG 24MP59G-P i mi bardzo dobrze służy tylko, że teraz szukam czegoś większego i z możliwością zawieszenia na ścianie. Szukam czegoś w stylu Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor 34 tylko, że nie wiem czy ten akurat model to nie jest zbytnia przesada w stosunku do mojego słabego sprzętu i moich małych wymagań. Czy moglibyście coś doradzić?

Obecny monitor: Monitor LG 24MP59G-P

Laptop: Lenovo ThinkPad i5-6300U, 8 GB RAM, Intel HD Graphics 520

Stacjonarny: GTX 1060 6 GB

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja wczoraj kupiłem oddyssey i na razie muszę się męczyć z rx 570. Gram w CP2077 w FHD i da się wytrzymać. Podłączałem pod niego swojego służbowego lapka, który jest zbliżony do twojego i jakoś to sobie radzi.

Co do samego monitora, jest przyjemny. Zakrzywienie jest dość spore i szybko przestałem zwracać na nie uwagę, BLB nie jest jakoś uciążliwe, ale jak oglądałem netflixa to czarny kolor ma jakieś dziwne artefakty.. Także obowiązkowo trzeba ustawić go pod siebie. https://www.x-kom.pl/p/608726-monitor-led-32-i-wiekszy-samsung-odyssey-c32g55tqwux-curved-hdr.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.