Skocz do zawartości
crux

Nowy komputer (bez grania) / ~2000-2500 + Win10 bez GPU / Do łatwej rozbudowy/modernizacji w przyszłości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat nie jest zamknięty więc parę słów dodatkowych. Komputer dotarł, w salonie XCOM w Bydgoszczy stwierdzili, że absolutnie odpalenie komputera nawet w celu sprawdzenia działania absolutnie nie jest możliwe. Na pytanie, że w zamówieniu w uwadze wpisałem chęć odpalenia to dowiedziałem się, że pewnie "koledzy" nie zauważyli ? No cóż, komputer oczywiście działa ?

A teraz parę uwag: Bardzo wam dziękuję zwłaszcza @Michał22 (pomimo nieco dziwnego dialogu ?) za wszystkie uwagi i porady. Po otwarciu obudowy przeżyłem mały szok ile zmieniło się przez kilkanaście lat w rozwoju komputerów. Wybrane podzespoły w tym genialna obudowa (świetne niuanse i detale, które docenia się dopiero montując różne rzeczy), modularny zasilacz (nigdy więcej normalnego) i cała reszta sprawia, że zakup oceniam jako bardzo dobry. Dodatkowo po przemyśleniu po 2 dniach dołożyłem do zamówionego zestawu polecany wentylator na procesor Shadow Rock 3 (Thx @Michał22) więc przyjechał już założony. Jest cicho i chłodno. Poniżej fotka jeszcze przed montażem dodatkowych dysków i grafiki. Córka będzie zadowolona a ja może wrócę do lata temu zarzuconego Starcraft 2 (jak jakimś cudem znajdę czas) i dokończę kampanię fabularną ? 

Pozdrowienia!

20210217_201736.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...