Skocz do zawartości
Jacek Chwasta

Nowy PC nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

myślę ze aby uciąć temat to najszybciej będzie popytać kolegów/znajomych czy ktoś posiada kartę Nvidia , może być stara wydajność bez znaczenia byle miała wyjście HDMI i DP, będzie wiadomo w czy jest problem, na załączonych zdjęciach widać ze karta raz dostaje napięcie a za drugim razem zasilacz wstrzymuje podanie napięcia ale z jakiego powodu ?

a jeśli jest tak jak napisał _LynX_  ze trzeba sprawdzić kable, to najprościej kable pod pachę i do dobrego kolegi z "paczka ciastek" itp.      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze taki pomysł (sorki jeśli już był) - sprawdź w menu monitora wybór źródła sygnału (jeśli masz), bo może zamiast auto masz ustawione HDMI. Ewentualnie spróbuj podłączyć jednocześnie HDMI i DP i zobacz czy komp wstanie, a jak wstanie to czy w panelu sterownia nvidia masz możliwość przełączenia między HDMI i DP.

Albo spróbuj tego:

https://www.reddit.com/r/buildapc/comments/56e3vb/new_build_wont_boot_with_displayport_connected/

 

Edytowane przez Jacekk44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem dwa kable 19 pin to samo, podpięcie dp i hdmi tez nic nie daje dalej trup.

Przełączenie z automatu na dp lub hdmi też nic.

Poszukam jakiejś karty Nvidia i zobaczę co i jak. Ale myślę po tych wszystkich wpisach po necie że to wina karty.

Zostaje grać/pracować przez hdmi. 

Dziękuję wszystkim za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...