Skocz do zawartości
animativ

Jaki Fotel do 1000zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciał bym zakupić fotel gamingowy/ergonomiczny do maksymalnie 1000zł. Niestety mieszkam w dość małym mieście i nie mam zbytnio dostępu do tego typu foteli, raczej tylko tańsze odpowiedniki.

Jaki polecacie zakupić do wyżej wymienionej ceny?

Chciał bym aby posiadał elementy w kolorze niebieskim lub szarym, ewentualnie cały czarny (czerwieni i innym kolorom mówię NIE, po prostu nie będzie pasować do pomieszczenia)

Dobrze gdy by był pokryty materiałem.

Pisze do was osoba o wzroście 178cm, szczupła z dość mocno wysportowanymi udami (dużo jeżdżę na rowerze).

Jeden z foteli jaki zwrócił moją uwagę to SPC Gear EG450 BK: https://www.ceneo.pl/87407594

To dobry wybór?

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez animativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie dobry fotel biurowy. Ja trochę ostatnio szukałem, byłem w centrum krzeseł. I wybrałem ten co miałem wcześniej.

A miałem przez 13 lat Nowy Styl a-motion, teraz mam drugi, taki sam ma siostra i też zachwycona.

https://www.ergoexpert.pl/krzeslo-biurowe-nowy-styl-at-motion-hru?gclid=EAIaIQobChMI84iM6aXh7gIVDdWyCh1j6gtsEAQYAyABEgJ31vD_BwE

w załączniku konfiguracja gdzie cena wychodzi: 1 110,45 zł
 

 

 

Krzeslo-nowystyl-amotion.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem markusa przez pare dni, i w swojej cenie jest bardzo dobry.

Natomiast gdy mamy budzet 1000 zl to moim zdaniem lepiej dolozyc, gdyz Markus nie ma regulowanych podlokietnikow, nie ma regulowanej glebokosci siedziska co dla mnie bylo kluczowe, zwlaszcza ta glebokosc siedziska, bo jestem troche wysoki i siedzisko konczylo mi sie w polowie uda. Ale sama pozycja siedzaca w sensie opracie dla plecow jest ok.

Do 1000 faktycznie nie ma wiele lepszych foteli od Markusa. Natomiast Nowy Styl amotion to fotel innej klasy, mimo, ze cena tylko troche powyzej 1000 zl. Bylem w centrum krzesel, siedzialem na kiludziesieciu krzeslach i zadne nie ma startu do amotion, oczywiscie moim zdaniem, a i praktycznie wszystkie do 1000 byly tez gorsze od Markusa jezeli chodzi o pozycje i wygode.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przerabiałem temat. Jeżeli nie jest istotny wygląd lepiej kupić ergonomiczny fotel biurowy. Są znacznie lepiej zrobione i spasowane. Z tymże, do 1000 zł może być ciężko (chyba, że używany). Ceny rozsądnych zaczynają się w granicach 1100/1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, animativ napisał:

Dziękuję za propozycje, Krzesło Nowy Styl jest poza moim budżetem, zdecydowanie za dużo. Do tego, z tego co widzę posiada czerwone elementy. 

IKEA MARKUS za 500zł. - to ten fotel macie na myśli?

Pisałeś, że do 1000, tutaj tylko 100 zł więcej, uwierz, że warto, to Twoje zdrowie. Ja na tym fotelu i jego poprzedniku od 13 lat spędzam dziennie czasem po 8-10h. Kiedy jego pierwszą wersję kupowałem miałem kiepskie krzesło i zaczęły boleć mnie plecy. Ten fotel mnie z tego wyleczył.

Co do koloru to nie musi być czerwony, jest wiele tkanin do wyboru już w tej najtańszej wersji.

Co do Markusa to tak, chodzi o IKEA MARKUS, i jeśli 1100 zł to dla Ciebie za dużo, te też będzie dobry wybór, aczkolwiek nie ma tych regulacji co droższy fotel.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no jak was stać na fotele po 1000zł i więcej to nie dziwię się że wam ceny za karty wyp.....ją pod księżyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że do 1000zł spokojnie idzie w czym wybierać ?

Tak czy siak, 1000zł to górny limit... i tak wolał bym wydać ok. 700zł.

Aż do teraz siedzę na najtańszym krześle biurkowym którego mam od 15 lat a oparcie jest przyklejone na taśmę bo mocowanie już nie łapie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22

Pojedz sobie do sklepu, posadz dvpe i wtedy dopiero ocenisz, ile warto wydac zamiast rozkminiac to na forum ? No chyba, ze wydajesz ostatnie pieniadze na fotel i nie da rady wiecej - szanuje i jestem w stanie zrozumiec.

Np. sam mam Markusa w skorze, jest spoko, ale do idealu brakuje mu wlasnie wiekszych mozliwosci regulacji - glebokosci siedziska czy wysokosci podlokietnikow. Mi akurat kompletnie przypasowal do sylwetki i biurka (a cos takiego to kwestia farta), ale jesli ktos ma to inne - nie przypasuje. A jesli fotel ma byc porzadny i miec jeszcze rozbudowane opcje regulacji, to niestety nie takie oczywiste za cene Markusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2021 o 19:15, Michał22 napisał:

Pojedz sobie do sklepu, posadz dvpe i wtedy dopiero ocenisz, ile warto wydac zamiast rozkminiac to na forum ? No chyba, ze wydajesz ostatnie pieniadze na fotel i nie da rady wiecej - szanuje i jestem w stanie zrozumiec.

Pisałem już że nie mam możliwości jechać do sklepu. Nie będę jechał 70km tylko po to żeby sprawdzić fotel.

Jest coś jeszcze z regulowanymi podłokietnikami do 1000zł? Nie chciał bym rezygnować z takiej możliwości. Ludzie siedzą na krzesłach gamingowych za 450zł i sobie chwalą... ehhh..

Edytowane przez animativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22
Godzinę temu, animativ napisał:

Pisałem już że nie mam możliwości jechać do sklepu. Nie będę jechał 70km tylko po to żeby sprawdzić fotel.

Wiec pozostaje jakis kupic i liczyc, ze przypasuje. Albo zamawiac i odsylac. Imo opcje gorsze niz przejazdzka 70 km, ale jak uwazasz ?

Godzinę temu, animativ napisał:

Ludzie siedzą na krzesłach gamingowych za 450zł i sobie chwalą... ehhh..

Ludzie chwala doslownie wszystko i jest zwiazane z brakiem porownania albo podejsciem, ze ,,lepiej" znaczy dla nich ,,gorzej, ale taniej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał22

Lol, mnie tez przywolalo tutaj to, ze ktos mi wlepil downvote'a ? 

Jakis szczur anonimowo klepie minusy i sie pewnie jeszcze cieszy, a nie rozumie, ze to wlasnie cholernie nedzne jest... I ze niektorzy maja gdzies jakies plusiki przy awatarze, bo liczy sie tylko to, co piszesz. Szczur wlasnie tego nie czai ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On 2/11/2021 at 12:10 PM, Chloru said:

Jest jeszcze JÄRVFJÄLLET z IKEA. Ma regulowaną długość siedziska. 

Zdecydowanie dobry model, przez chwilę był niedostępny w Ikei (wersja nie-skórzana z podłokietnikami), ale ma być nowa dostawa w ten weekend. 699 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...