Jump to content
rafsoft

Battlefield V pomocy

Recommended Posts

Cześć, grę mam pobraną ze wszystkimi łatkami z Origin. Wywala mi ją do pulpitu, losowo po min lub po 20min grania. 
Mój zestaw :
i5 9600K @ 4,8Ghz
G.Skill 3200 @ 3400Mhz 32GB
RTX 2070 Super @  gpu + 90Mhz, mem + 900Mhz Moc na 115%
Gigabyte Z390 Aorus Pro
750W Corsair

Dodam, że: prime, Linx, occt, 3d mark, PcMark, CINEBENCH bez problemów przechodzą. 
Odpalałem grę bez OC sprzętowego, i tak samo - wywala. Bez względu na to co wyłączę w ustawieniach zaawansowanych w grze. Na max wszystko jest 90-100 fps Przy 165Hz oraz 2K rozdzielczości.
Sterowniki najnowsze. 

Ktoś miał podobny problem ??

Battlefield 5 jest bardzo stabilny i nie powinien wywalac, sprobuj obinzyc taktowanie gpu i pamieci karty, obniz detale.

• Upvote 1

2 minuty temu, tyr83 napisał:

Battlefield 5 jest bardzo stabilny i nie powinien wywalac, sprobuj obinzyc taktowanie gpu i pamieci karty, obniz detale.

obniżałem detale a gpu na def było.

3 minuty temu, Mr.T... napisał:

Witam 

czy posiadany zasilacz ma odpinane kable ? i próbowałeś kartę graficzna podpiąć pod inne gniazdo przewidziane w zasilaczu ?

tak, i zaraz to sprawdzę 

Jaki masz dokładny konfig ramu - jedna kość 32 GB , 2 kości po 16 GB czy  zestaw de lux ( czasami )  czyli 4 kości po 8 GB ?

Wywala ci tylko BF V czy inne gry też ?

Spróbuj na nowo zainstalować BF V ale nie aktualizować gry lub aktualizować ją etapami ( jak się da ) - może któraś łatka coś miesza lub się gryzie z systemem i jego aktualizacjami .

9600K ma igpu w sobie , odpal grę na igpu i sprawdź zachowanie kompa .

• Upvote 1

2 godziny temu, reyden napisał:

Jaki masz dokładny konfig ramu - jedna kość 32 GB , 2 kości po 16 GB czy  zestaw de lux ( czasami )  czyli 4 kości po 8 GB ?

Wywala ci tylko BF V czy inne gry też ?

Spróbuj na nowo zainstalować BF V ale nie aktualizować gry lub aktualizować ją etapami ( jak się da ) - może któraś łatka coś miesza lub się gryzie z systemem i jego aktualizacjami .

9600K ma igpu w sobie , odpal grę na igpu i sprawdź zachowanie kompa .

4x8GB, wywala tylko BF, reinstalowana była kilka razy, bez łatki też wywala. Dziś jeszcze powalczę z poradami znalezionymi w youtube. 

Czyli sprawdzanie 2 ścieżek działania - żąglowanie ramem oraz wyjęcie RTX-a i sprawdzenie całości na iGPU .

Możesz też ustawić taktowanie ramu niższe niż nominalne przy 4 obsadzonych slotach .

41 minut temu, reyden napisał:

Czyli sprawdzanie 2 ścieżek działania - żąglowanie ramem oraz wyjęcie RTX-a i sprawdzenie całości na iGPU .

Możesz też ustawić taktowanie ramu niższe niż nominalne przy 4 obsadzonych slotach .

ok dam znać jakie efekty będą

wydaje się być ok. Zrobiłem reinstalacje sterowników od karty graf w trybie awaryjnym. Zero oc gpu. i BFV nie wywala. 
Zastanawiam się, bo to jest jedyna gra,  która mi takich kłopotów przysporzyła.