Skocz do zawartości
kostek8

Sprzedaż grafy 2070, ma sens ?

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra jestem ciekawy Waszego zdania... jest sens sprzedaży niezłej 2070 z 2018r (działam na 1440p i czasem starsze rzeczy ma 4k) i czekać te 0,5 czy tam do roku jak wszystko wróci do normy kupić coś nowego ? Patrząc po wynikach starszych testów to by musiało być minimum 3060ti czy tam 3070 .

O ile się nie mylę 2070 kupiona za 2789 - może by teraz zeszła za te 3,5k... tylko bym musiał dożyć do momentu wyczekiwanego momentu na HD6850 ? 

Edytowane przez kostek8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wyczekiwany moment może nastąpić za pol roku albo za rok albo za dwa. Pewności nie ma, kiedy sytuacja sie ustabilizuje.

Ja akurat bym nie ryzykował, chyba że nie masz ciśnienia na granie w najbliższym czasie i wystarczy ci pasjans przez jakis czas ? to możesz spróbować wystawić za taką cenę i zobaczyć czy sie sprzeda czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po portalach aukcyjnych to trochę osób ryzykuje. No i w sumie tylko ten brak pewności co terminu powrotu do normalności nabija cenę... kurcze gdybym miał jako zapas coś wydajnością pokroju >gtx 1050 to bym miał łatwiej z decyzją. Z drugiej strony ostatnio grałem tylko w karciankę MTG Arena i Titan Quest z dodatkami + modem.

A może tak z ciekawości chyba spróbuję to odpalić na starej grafie i zobaczę co będzie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...