Skocz do zawartości
Klost

Windows Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

Sciaglem sobie filmik, odpalam a tu BLAD :(

Pierwszy raz widze cos takiego.

Wszystkie programy ktorymi go otwieralem zawieszaja sie, tylko WMP pokazuje cos takiego.

Jesli ktos wie o co chodzi niech pomoze bo film napewno nie jest skopany (sciagalem 2x od 2 osob i ciagle to samo)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z magicznych błędów. :mrgreen:

Możesz mieć np. za dużo kodeków w systemie. Spróbuj poodinstalowywać (choć ten sam błąd pojawia się też przy mpegach -- nie napisałeś, czy to avi czy mpeg). Możesz też spróbować przeciągnąć film przez divfix albo VirtualDub. Bywa, że pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mpeg a z tego co wiem virtualdub ich nie otwiera. Probowalem divfix ale on tez otwiera tylko avi.

Instalowalem juz rozne pakiety kodekow i nic. Taki blad widze pierwszy raz i z tego co wiem nie jest to blad uszkodzonego indexu pliku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mpeg a z tego co wiem virtualdub ich nie otwiera. Probowalem divfix ale on tez otwiera tylko avi.

Instalowalem juz rozne pakiety kodekow i nic. Taki blad widze pierwszy raz i z tego co wiem nie jest to blad uszkodzonego indexu pliku.

Virtualdub nie otwiera tylko mpeg2. Ale jest wersja wirtualduba obsługująca ten format. Jezeli to jest mpeg2 to sciągnij sobie filtry mpeg2 i otwotzy go kazdy program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...