Skocz do zawartości
odkadowu

Oddysey G7 Problem z 240hz w QHD (2560 x 1440)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam monitor Samsung Oddysey G7 do tego kartę graficzną Asus GTX 970 Strix OC mam mały problem trochę mnie to irytuje, szukałem informacji na internecie ale nic nie znalazłem mianowicie dlaczego w nvidia panelu wyświetla mi się 240hz ale tylko jak dam niestandardową rozdzielczość tj Full HD 1920x1080 a  w tej podstawowej natywnej 2560 x 1440 wyświetla mi tylko 144hz czy tu chodzi o kartę graficzną  że nie da rady bo za słaba? szukałem na internecie nic nie znalazłem na ten temat jedynie w 1440p 144hz jakieś problemy były ale ja mam monitor 240hz i chce z niego korzystać w 100% w QHD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KaszaWspraju napisał:

Trzeba wgrać najnowsze oprogramowanie do monitora. Po drugie podłączasz dp czy hdmi ?

podłączam przez Displayport, co do oprogramowania to tez mam problem, wyszukuje normlanie pendrivea sformatowanego fat32 znajduje plik instaluje normalnie do 100% restart monitora jest, ale wersja zostaje taka sama czyli 1006.0 a nie z 1009.3 a co do tego problemu z tym QHD w 240hz przeczytałem na stronie producenta tej karty  że ma port 1.2 DP a potrzeba 1.4 takze to juz jest ogarnięte po prostu za słaba karta ale mogę sie cieszyć w full hd 240 hz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...