Skocz do zawartości
ZlyDzien

Programy same sie zamykaja zaraz po uruchomieniiu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

ostatnio bardzo dziwna sytuacja, niektóre programy i chyba wszystkie instalki zamykaja sie samoczynnie zaraz po uruchomieniu. Na przykład notatnik, Path of exile, antywirus, spotify. Działa mi office, przeglądarka, Anno 1800, Diablo 3. To tak z grubsza. Nie mogę odpalić np event viewer żeby sprawdzić logi po sie zaraz zamyka. Mogę oglądać filmy.

Co robiłem:

chkdsk c: /f   - zero problemów

sfc /scannow - zero problemów

Re-Register Windows Apps using PowerShell - command : Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”} - nie pomaga

Na koncie innego użytkownika nie ma problemów.

Mam pliki po kilkaaset MB (dmp) w folderze \AppData\Local\CrashDumps  . Chcialem uzyc snipping tool zeby wkleic screena ale sie zamknal... no jakis żart. Raz udalo mi sie na pale odinstalowac jakies aktualizacje i odpalic skan ESET ale nic nie znalazł. teraz miałem spokój ze dwa tygodnie i znów. Nie wiem czy to znów nie aktualizacje (tymczasowo pauza była) 

Edition    Windows 10 Pro N
Version    20H2
Installed on    ‎05/‎09/‎2020
OS build    19042.804
Experience    Windows Feature Experience Pack 120.2212.551.0
 

Ktoś z was kojarzy takie problemy? jak mam sprawdzić rejestr jak kazdy program zaraz sie zamyka albo w ogole nie instaluje?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ten sam problem zaczął u mnie występować chyba nawet od tej samej daty

Doraźne rozwiązanie mialem to przywracałem system - ale własnie zrobiłem format z wiersza polecen i jestem w trakcie instalacji wszystkiego - narazie wyglada, ze jest OK

Szukalem rozwiazania tego problemu ale nie znalazlem

Uzywalem OTL'a, Malware, mam zainstalowanego ESETA ktory tez byl zamykany
Nie wiem co to jest

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...