Skocz do zawartości
rom1234

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05 15,6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i proszę o pomoc. Mam do kupienia za 3300 zł taki laptop z r7 4800(8 rdzeni)16gb RAMu(3200 DDR 4)i GTX 1650ti. Wiem że matryca słaba ale jak jest z chłodzeniem ? Jestem posiadaczem nitro 5 z r5  4600h(6 rdzeni) i GTX 1650 i 8gb RAMu  (3200)warto zmienić? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena fajna, ale ideapad no nie jest dobrą konstrukcją. Nitro też nie jest rewelacyjny, pod względem chłodzenia. Poza tym, po co ci 4800h? 4600 ci nie wystarcza?

Jak już, to bym polował na legiona w takiej konfiguracji. Ten model co chwilę jest na jakiś promocjach, więc obserwuj jak potrzebujesz mocne gpu. https://www.x-kom.pl/p/626290-notebook-laptop-156-lenovo-legion-5-15-ryzen-5-8gb-512-rtx2060-120hz.html
Tak to bym się nie zamieniał na tego ideapada, bo to wychodzi jak zamienić siekierkę na kijek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitro opchne za 3000 i w zamian mam lepsza grafikę procek i ramy. Bardziej chodzi mi czy mają porównywalna kulturę pracy i zbliżone matrycę. Ten co polecasz spoko ale wolę w RTV AGD bo tam raty 0 procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po aktualizacji systemu uważam że laptop klasa w3 przez ponad 1h nic nie słychać może być trochę za ciemny dla mnie ok . Nie wyobrażam sobie jaki obraz musi być 100 procent pokrycia legion 5 musi być kosmos ? . Kończąc za 3400 uważam że zakup ok nitro też mogę polecić. Oba lapki dają radę 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2021 o 23:32, rom1234 napisał:

Witam ponownie po aktualizacji systemu uważam że laptop klasa w3 przez ponad 1h nic nie słychać może być trochę za ciemny dla mnie ok . Nie wyobrażam sobie jaki obraz musi być 100 procent pokrycia legion 5 musi być kosmos ? . Kończąc za 3400 uważam że zakup ok nitro też mogę polecić. Oba lapki dają radę 

 

Hej. Ja mam Lenovo Legiona już prawie 2 letniego z gtx 1650 i i5-9300H (pora na zmianę) i rzeczywiście potwierdzam, że Lenovo legiony mają ciemne ekrany. @roar.RAR a ty co sądzisz na ten temat? Nitro mają ciut jaśniejsze matryce czy tak samo jak w Legionach egipskie ciemności? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...