Skocz do zawartości
COBR4_

Wyłączanie się gier bez powodu.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuje pomocy. Otrzymałem nowy komputer, i zainstalowałem na nim kilka gier które nie chodziły mi na poprzednim sprzęcie. A dokładnie pobrałem Wiedźmina 3, DOOM (2016) oraz PUBG (wszystko było na steam). I zaczęło dziać się coś dziwnego. Po kilku minutach rozgrywki zaczęło mi jej wyłączać bez powodu nie wyskakiwał żaden error. Gdy napisałem o tym na innym forum to użytkownicy spytali mnie o parametry. W końcu doszliśmy do tego że to wina zasilacza, więc oddałem do komputer do tego sklepu skąd go kupiłem i wyjaśniłem sytuację i po prosiłem o to by mi go wymienili. Oczywiście zgodzili się. I po tygodniu od wysłania wrócił do mnie, lecz przed uruchomieniem go musiałem odczekać 2 godziny bo na zewnątrz było zimno i wiadomo że nie wolno uruchamiać komputera. I po odczekaniu 2 godzin włączyłem go i zainstalowałem steama, a potem Wiedźmina 3 bo mi go najszybciej wywalało. Po uruchomieniu gry myślałem że już problem rozwiązany, lecz jakie było moje zdziwienie, gdy zaczęło znów się to dziać. Wpadłem na pomysł że może to wina platformy i że zainstaluje coś z innej. Do głowy wpadł mi epic games, a ta gra, którą pobrałem to była gra Rage 2. I gdy go włączyłem dalej był ten sam problem. Szukałem po internecie, zainstalowałem nowe sterowniki nawet pobrałem od nowa system operacyjny. I po jego pobraniu zainstalowałem jakże by inaczej Wiedźmina 3 dalej to samo. Zainstalowałem Fortnite dalej to samo. Nie wiedziałem co już zrobić, więc ruszyłem na pomoc na kolejne forum i też do teraz jeszcze się nie rozwiązało co jest przyczyną tego problemu, ale dalej się komunikuje z jej użytkownikami i próbujemy. Dlatego odnoszę się tu o pomoc z nadzieją, że ktoś mi pomoże proszę.

Ps:to nie wina chłodzenia

Parametry:

Karta graficzna: Geforce RTX 2060

Procesor:AMD ryzen 7 2700 (8 rdzeni)

dysk: ssd 480 gb

RAM: goodram 16 gb

zasilacz: be quiet 700w

płyta główna:  gigabyte A320M-H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...