Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Mam ogromny dylemat jaki telefon kupić. Oczywiście najchętniej kupiłbym Samsunga S21 ultra. Jednak wydać ponad 5000zł na telefon to już lekka przesada. Chociaż 3000 też nie jest małą kwotą. No ale cóż, nie lubię jak coś się przycina i muli więc, żadne średniaki mnie nie interesują.

Moje wymagania:

Wyświetlacz: > 6" AMOLED, Super AMOLED lub Dynamic AMOLED

Odświeżanie: 120 Hz

Obsługa sieci: 5G

Ram: >= 8 GB

Pojemność: 128 GB (jeżeli obsługuje karty SD), 256 GB

Ładowanie: bezprzewodowe (obowiązkowo, modele bez ładowania Qi mnie nie interesują)

Głośniki: Stereo

 

Zastanawiam się nad:

Samsung Note 10+ 5G

Samsung S20+ 5G (S21+ znowu za drogi)

Huawei P40 Pro (brak głośników stereo oraz gorszy wyświetlacz od Samsungów, tylko 90Hz ?) lub mate 40 Pro (cena lekko przekracza 3k)

Xiaomi mi 11 ( cena 3,4k - przekracza mój budżet) 

POCO X3 PRO (jak tylko zostanie oficjalnie zaprezentowany i zostanie podana cena)

 

 

Może ktoś coś doradzi albo poleci jakieś inne telefony?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 15:21, AudiAWX napisał:

Ale nie działa Facebook, Google Play, mapy google, i sporo innych pierdol.

z tego co wyczytałem to nie ma jakiegoś wielkiego problemu z wgraniem usług google do Huawei. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut na całą operację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 19:40, Breaky83 napisał:

luke.popek pomyśl nad OnePlus 8 Pro 5G, ma chyba wszystko czego potrzebujesz, poczekaj tylko na jakaś promocje lub wyprzedaż i bierz, ewentualnie nowy telefon jak ktoś np kupił w salonie play, orange, t-mobile, ewentualnie używany z gwarancją wyglądający na nowy bez wad, albo ściągnij z zagranicy tam taniej. To moja propozycja. Pozdrawiam ?

o dzięki, jakimś cudem nie trafiłem na ten telefon, a spełnia wszystkie moje wymagania 😄 Chyba to będzie najlepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Breaky83 napisał:

marand97 to nie jest rewelacyjna cena za ten telefon taki telefon na polskim rynku można mieć za ok 2600 zł przykład:

https://blue-phone.pl/pl/p/SAMSUNG-GALAXY-S20-FE-5G-6128GB-dual-SIM-CLOUD-NAVY-PL-dystrybucja/23059395?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Pozdrawiam 🙂

Na allegro jest jeszcze taniej. 6 GB/128 GB 2200zł i do tego 20 rat 0% lub 8 GB/256 GB za 2600

Poczytałem trochę o tym modelu i ma podobno częsty problem z czytnikiem linii papilarnych 😕 i czujnikiem światła, który pełni też funkcję czujnika zbliżenia.

Edytowane przez luke.popek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dołożyć i wziąć Mi11 -> https://www.komputronik.pl/product/715810/xiaomi-mi-11-8-256gb-szary-midnight-gray-.html

Ja bym trochę poczekał na Twoim miejscu, pewnie trochę z ceny spadnie, a w tej chwili jest w okolicy 3700zł.
Spełnia wszystkie Twoje wymagania, do tego dochodzi Ci świetny aparat, bardzo szybkie ładowanie i świetna nakładka MUI na androida.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2021 o 06:42, Leavanny napisał:

Warto dołożyć i wziąć Mi11 -> https://www.komputronik.pl/product/715810/xiaomi-mi-11-8-256gb-szary-midnight-gray-.html

Ja bym trochę poczekał na Twoim miejscu, pewnie trochę z ceny spadnie, a w tej chwili jest w okolicy 3700zł.
Spełnia wszystkie Twoje wymagania, do tego dochodzi Ci świetny aparat, bardzo szybkie ładowanie i świetna nakładka MUI na androida.

Czekam do końca miesiąca na wszystkie marcowe premiery smartfonów i zobaczę jak rozwinie się sytuacja 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...