Skocz do zawartości
kobu

co robić

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sformatowałem komputer i mój problem to konto microsoft Za każdym razem jak włączam laptop to muszę podać pin kąta microsoft jak usunąć problem ( a w nawiasie czy jest program korekta do zmieniania liter w słowach a na ą czy ę,ż,ź ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze raz i po polsku co zrobiłeś .

Bo jak by to był format partycji z systemem to windowsa by na niej nie było .

Oprócz formatu musiałeś zrobić coś jeszcze np. reinstalacja OS albo przywracanie systemu z ukrytej partycji jak to jest lapek a nie desktop .

Jak nie możesz się zalogować do systemu a chcesz zresetować kod PIN to użyj Instrukcji z tego linka , sama instrukcja jest po angielsku więc znajomość języka angielskiego konieczna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reyden napisał:

Napisz jeszcze raz i po polsku co zrobiłeś .

Bo jak by to był format partycji z systemem to windowsa by na niej nie było .

Oprócz formatu musiałeś zrobić coś jeszcze np. reinstalacja OS albo przywracanie systemu z ukrytej partycji jak to jest lapek a nie desktop .

Jak nie możesz się zalogować do systemu a chcesz zresetować kod PIN to użyj Instrukcji z tego linka , sama instrukcja jest po angielsku więc znajomość języka angielskiego konieczna .

Formatowanie było szybkie do stanu początkowego Kilka razy robiłem format i pierwszy raz pojawił mi się ten problem  nie wiem co zrobić i nie zweryfikowałem konta  Wiem że z tego konta nie będę korzystać  i chce go usunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy formatowanie szybkie czy pełne , to nie mogło być formatowanie bo system by nie wstał po tym ( bo by nie miał z czego wstać , format to usuwanie danych z nośnika czy partycji , zresztą nie wiem czy działający system pozwolił by sformatować partycję C ) .

Może to było przywracanie systemu ( windowsowe czy z partycji recovery ) i coś poszło nie tak w trakcie przywracania albo samo obraz z systemem był uszkodzony .

Rozumiem że w ogóle nie możesz się zalogować do OS .

Próbowałeś opcji z resetowaniem PIN ?

Chyba że w systemie jest inne konto z uprawieniami admina to można z jego poziomu usunąć to problematyczne konto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...